Z aplikacją LESS_ przewietrzysz szafę i znajdziesz swój styl

Z aplikacją LESS_ przewietrzysz szafę i znajdziesz swój styl

Z aplikacją LESS_ przewietrzysz szafę i znajdziesz swój styl
Z aplikacją LESS_ przewietrzysz szafę i znajdziesz swój styl
01.07.2019 20:27

Znasz powiedzenie „mniej znaczy więcej”? Aplikacja LESS_ udowadnia, że to prawda. Zmniejszając zawartość swojej szafy, możesz zredukować otaczający cię bałagan, a przy okazji wypracować spójny styl ubierania się.

Statystyczny Polak nie korzysta z 67 proc. swojej garderoby. Ile rzeczy, których od lat nie nosisz, znajduje się w twojej szafie? Czy znajdziesz jeszcze coś, co do nich pasuje? Może starasz się żyć minimalistycznie i chciałbyś się ich szybko i łatwo pozbyć?

Jak działa LESS_?

LESS_ ułatwia sprzedaż i kupowanie używanych ubrań, butów i dodatków. Aplikacja łączy możliwość handlowania ubraniami z drugiej ręki z platformą społecznościową i narzędziami ułatwiającymi kontrolę twojej garderoby. Jak zacząć? Przejrzyj zawartość swojej szafy, wybierz rzeczy, których już nie nosisz i zastanów się, czego ci brakuje.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Swoje ubrania możesz sfotografować i dodać do wirtualnej szafy w LESS_. Twórcy aplikacji zachęcają do prezentowania ubrań w estetyczny sposób, najlepiej na sobie i w zestawie, by można było w pełni ocenić ich krój. W ten sposób łatwo będzie ci utrzymać kontrolę nad zawartością szafy i tworzyć własne stylizacje. Zestawy możesz udostępniać na swoim profilu. Obserwowanie i komentowanie stylizacji przypomina przeglądanie Instagrama.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Te rzeczy, których nie zamierzasz już nosić, możesz szybko wystawić na sprzedaż. Możesz uruchomić aukcję lub wystawić stałą cenę. Co ważne, aplikacja LESS_ nie obsługuje transakcji – użytkownicy umawiają się między sobą na płatność i odbiór. Twórcy LESS_ nie pobierają opłat za wystawienia i nie pobierają prowizji od transakcji.

LESS_ jest dobry dla środowiska

Wymiana lub handel używanymi ubraniami jest dobry dla środowiska i portfela. Ubrania w idealnym stanie możesz kupić za ułamek ich oryginalnej ceny w sklepie. Przy okazji zmniejszysz ilość odpadów tekstylnych i wyrzuconych opakowań.

– "Dziś konieczna jest zmiana reguł panujących w świecie mody i zakupów. I my chcemy być częścią tej rewolucji. Nasza aplikacja pomaga zrobić pierwszy krok zarówno w zmianie własnej garderoby, jak i troszczenia się o naszą planetę – mówi Mateusz Oleksiuk, kierujący LESS_. Użytkownicy aplikacji dają ubraniom drugie życie i wysyłają ważny komunikat: jesteśmy po stronie Ziemi, wspieramy kulturę recyklingu.

Dlaczego piszę o LESS_?

O LESS_ piszę nie tylko dlatego, że osobiście wspieram kulturę recyklingu, ulubione ubrania naprawiam, a inne przerabiam. Aplikacja LESS_ powstała w Polsce i szybko wspięła się w rankingu popularnych aplikacji handlowych w App Store.

W chwili pisania artykułu LESS_ dla iOS-a jest na pierwszym miejscu w kategorii „Zakupy” i 23. w ogólnym rankingu aplikacji darmowych w App Store. W Google Play ma już powyżej tysiąca pobrań. To duży sukces dla produktu, celującego w niszę. Jest kierowana do osób chcących nie tylko zaoszczędzić, ale też zadbać o planetę.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (28)