Z Instagramem coś jest nie tak. Setki ludzi widzą problem

Instagram ma problemy z działaniem.
Instagram ma problemy z działaniem.
Źródło zdjęć: © Unsplash
Konrad Siwik

06.07.2022 16:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Instagram ewidentnie ma jakiś problem z działaniem. Setki polskich użytkowników serwisu zgłaszają usterki związane z przesyłaniem wiadomości, a także samą aplikacją. Choć nie możemy jeszcze mówić o poważnej awarii, za granicą sytuacja jest dużo poważniejsza.

Użytkownicy Instagrama od wczoraj masowo zgłaszają liczne problemy z funkcjonowaniem Instagrama. O usterkach donosi na Twitterze również serwis Downdetector, specjalizujący się w informowaniu o awariach różnych portali. "Zgłoszenia użytkowników wskazują, że problemy z serwisem Instagram występują od 7:28 rano CEST" – podano we wpisie.

Na stronie Downdetector można sprawdzić, czego dotyczą zgłoszenia użytkowników. Wynika z nich, że na terenie naszego kraju najczęściej pojawiają się problemy związane z wysyłaniem wiadomości oraz działaniem samej aplikacji. W szczytowych momentach było prawie 380 zgłoszeń.

Tymczasem z zagranicznej stronie Downdetector wynika, że problem jest międzynarodowy. Tam w piku było ponad 2,5 tys. zgłoszeń dotyczących problemu z działaniem aplikacji Instagram. Sytuacja z czasem nieco się uspokoiła, ale wciąż wykres wykazuje kilkaset raportów. Nasi czytelnicy również potwierdzają, że od wczoraj Instagram ma jakieś kłopoty z działaniem. Choć nie można jeszcze mówić o awarii na miarę tej z zeszłego roku, ewidentnie coś jest na rzeczy.

Konrad Siwik, dziennikarz dobreprogramy.pl

Programy

Zobacz więcej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)