Z Office Web Apps korzysta 20 mln osób

24.09.2010 15:46, aktual.: 24.09.2010 16:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Microsoft ujawniła, że z uruchomionego nie tak dawno pakietu Office Web Apps korzysta już ponad 20 mln internautów.

Od czasu uruchomienia pakietu Office Web Apps minęły zaledwie dwa miesiące, a już zdobył on sobie duże powodzenie wśród użytkowników. To spory sukces dla bezpłatnych wersji online aplikacji Word, Excel, PowerPoint i OneNote. Tym bardziej, że pakiet nie jest jeszcze dostępny w wielu krajach na świecie. Microsoft rozszerzył właśnie możliwość korzystania z niego na Australię, Austrię, Belgię, Francję, Niemcy, Rosję, a także Szwajcarię.

Microsoft wprowadził też nowe funkcje do Office Web Apps. Najważniejsza z nich to osadzanie prezentacji stworzonych w PowerPoincie albo arkuszy Excela na stronach WWW. Poza tym pojawiły się nowe wykresy w Excelu, jak również szereg drobnych zmian dotyczących drukowania z poziomu edytora Word Web App Editor czy przeglądania plików Office w Windows Live SkyDrive. Warto jeszcze zauważyć, że udostępniono nowe motywy dla PowerPointa (około 20% więcej niż dotychczas). Microsoft zamieścił też krótką rozmowę z jednym z twórców pakietu, w której zaprezentowane są wszystkie nowości. Filmik można obejrzeć na blogu Microsoft Office.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)