Za chwilę premiera bety nowego GG, zobacz je już teraz

Za chwilę premiera bety nowego GG, zobacz je już teraz

Wojciech Kowasz
16.02.2012 10:50, aktualizacja: 16.02.2012 18:01

O godzinie 12 rozpocznie się dzisiaj oficjalna premiera wersji beta nowego GG. Będzie ona również dostępna publicznie do pobrania. My jednak testowaliśmy ją już wcześniej — teraz zapraszamy do lektury artykułu będącego podsumowaniem naszych testów.

Przypomnijmy, że nowa odsłona tego wciąż najpopularniejszego komunikatora w Polsce, zwana teraz po prostu GG, ma być „powrotem do korzeni” Gadu-Gadu, gdy interfejs był maksymalnie uproszczony i czytelny, nie był też przeładowany reklamami. GG 11 ma przypominać tak lubianą przez użytkowników „szóstkę” czy wersję 7.7 — dwie jeszcze do dzisiaj bardzo popularne odsłony komunikatora. O kierunku zmian częściowo mogliśmy się przekonać, gdy udało nam się dotrzeć do screenów przedstawiających wczesne wersje rozwojowe nowego GG.

Jako redakcja portalu dobreprogramy uczestniczymy dzisiaj w specjalnym, kameralnym spotkaniu dla zaproszonych mediów i blogerów, zorganizowanym przez GG Network w Warszawie. To właśnie podczas tego spotkania oficjalnie zaprezentowana zostanie wersja beta komunikatora. Co nowego czeka nas w tej wersji? Będziemy naturalnie na bieżąco relacjonować przebieg dzisiejszej premiery, ale już teraz zapraszamy do lektury artykułu Nowe GG 11 — pierwsze spojrzenie. W artykule tym opisujemy efekty naszych testów wersji beta GG, która zostanie udostępniona w ciągu dzisiejszego dnia.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)