Za kilka dni rusza nowy cykl IT Academic Day

Wojciech Kowasz

05.11.2010 13:32, aktual.: 05.11.2010 16:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już w przyszłym tygodniu, 9 listopada, rozpoczyna się kolejna edycja IT Academic Day - cyklu konferencji poświęconych rozwiązaniom Microsoftu organizowanych przez społeczności akademickie na wielu uczelniach w różnych miastach Polski. Vortal dobreprogramy jest patronem medialnym cyklu.

Udział w IT Academic Day to doskonały sposób na zdobycie najbardziej aktualnej wiedzy dotyczącej programowania z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i języków dostarczonych przez firmę Microsoft. Tematyka spotkań obejmuje również zagadnienia przeznaczone dla specjalistów IT i wszystkich, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z technologiami Microsoftu. Uczestnictwo w spotkaniach ITAD jest bezpłatne, wymagana jest jedynie rejestracja na stronach poszczególnych konferencji.

Inauguracja bieżącego cyklu IT Academic Day nastąpi 9 listopada na Politechnice Poznańskiej. W listopadzie odbędą się jeszcze spotkania na Uniwersytecie Śląskim w Sosnowcu (16.11), Politechnice Opolskiej (16.11), Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu (18.11), Politechnice Gdańskiej (23.11), Politechnice Łódzkiej (24.11), Politechnice Wrocławskiej (24.11), Politechnice Białostockiej (25.11) oraz Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej (30.11). Powyższe daty mogą jeszcze ulec zmianie - najlepiej sprawdzać je na stronie głównej cyklu IT Academic Day. Tam należy szukać także linków do rejestracji. Cały cykl zakończy się w drugiej połowie grudnia. Aktualnie zaplanowane są 23 konferencje.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)