Za tydzień bezpłatne warsztaty online z Creative Suite 5

Za tydzień bezpłatne warsztaty online z Creative Suite 509.06.2010 13:17

Firma Adobe zaprasza do udziału w bezpłatnych warsztatach online poświęconych oprogramowaniu Creative Suite 5, które odbędą się 16 czerwca.

W związku z niedawną premierą pakietu CS5 prezenterzy Adobe poprowadzą 3-godzinne spotkanie w Internecie, podczas którego pokażą najnowsze funkcje nowych programów. Będzie można również zadawać pytania. Warsztaty odbędą się 16 czerwca w godzinach 14:00-16:45. W programie przewidziano takie prezentacje jak najnowsze funkcje After Effects i Premiere Pro, a także nowości w pakietach CS5 Web Premium i CS5 Design Premium. Prowadzący poruszą również kwestie nowych technik rotoscopingu, obsługi systemów CMS na przykładzie WordPressa czy edycji dokumentów multimedialnych. Z pełnym planem warsztatów można zapoznać się na stronach serwisu Kreatywny Bazar, który w imieniu Adobe zajmuje się organizacją wydarzenia.

Osoby, które chciałyby wziąć udział w warsztatach, powinny się wcześniej zarejestrować. Mogą to zrobić do poniedziałku 14 czerwca do godziny 20:00. W tym celu należy wypełnić formularz rejestracyjny. Dzień przed rozpoczęciem warsztatów chętni otrzymają linki umożliwiające dostęp do materiałów online.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)