Zadbaj o swoje cyfrowe wspomnienia z WD i SanDisk

SanDisk Extreme Portable SSD
SanDisk Extreme Portable SSD
Krzysztof Fiedor

03.12.2019 23:47, aktual.: 04.12.2019 01:20

Śmiało można powiedzieć, że nasze życie składa się z plików – każdego dnia generujemy ich coraz więcej, używając do tego smartfonów i tabletów (zdjęcia i filmy), komputerów (dokumenty, raporty) czy kamer sportowych i dronów (klipy wideo, dokumentujące nasze ekstremalne wyczyny).

Wszystkie te cyfrowe wspomnienia musimy jednak gdzieś wygodnie zbierać i bezpiecznie przechowywać – dlatego tak ważne jest zaopatrzenie się w odpowiednio dobry i funkcjonalny przenośny dysk. W artykule na gadżetomanii przedstawiamy wam urządzenia, na które zdecydowanie warto zwrócić uwagę: WD My Passport Go oraz SanDisk Extreme Portable SSD.

  • SanDisk Extreme Portable SSD
  • WD My Passport Go SSD
[1/2] SanDisk Extreme Portable SSD

Warto zaznaczyć, że oba opisane sprzęty oferują ten sam zestaw podstawowych funkcji i podobny – bardzo wysoki! – poziom niezawodność i bezawaryjności. Są lekkie i kompaktowe, pojemne, świetnie wyglądają i zaprojektowano je tak, by z powodzeniem znosiły wszelkie trudy codziennej eksploatacji i doskonale sprawdzały się jako archiwa naszych cyfrowych wspomnień. Oba sprzęty to świetna opcja na prezenty świąteczne, WD My Passport Go SSD i SanDisk Extreme Portable SSD można nabyć w sieci sklepów Komputronik lub w sklepie internetowym Komputronik.pl

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (51)