Zagubione lub uszkodzone zdjęcia? Odzyskaj je dzięki Ashampoo Photo Recovery. Rozdajemy klucze! (aktualizacja)

Zagubione lub uszkodzone zdjęcia? Odzyskaj je dzięki Ashampoo Photo Recovery. Rozdajemy klucze! (aktualizacja)

Zagubione lub uszkodzone zdjęcia? Odzyskaj je dzięki Ashampoo Photo Recovery. Rozdajemy klucze! (aktualizacja)
01.02.2016 17:32, aktualizacja: 14.02.2016 23:23

Firma Ashampoo zaprezentowała swoje nowe narzędzie dla osób, które z różnych powodów utraciły swoje pliki ze zdjęciami. Program Ashampoo Photo Recovery pozwala na zaawansowane skanowanie takich nośników danych, jak pendrive’y czy karty pamięci, i odzyskiwanie z nich zdjęć. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Czytelników dobrychprogramów 25 kluczy licencyjnych.

Program nie posiada szczególnie skomplikowanego interfejsu ani możliwości konfiguracji: całość jest dostępna już w oknie głównym. W jego górnej części dostępny jest panel, który pozwala wybrać pomiędzy skanowaniem całego urządzenia lub przeszukiwaniem pliku. Tamże można, według wielu kryteriów, zawęzić odzyskiwanie. Dostępne są zatem takie parametry, jak zignorowanie plików o większej lub mniejszej, niż określona przez użytkownika, wielkości czy rozdzielczości.

Obraz

Po prawej stronie znajdują się opcje, pozwalające na dołączanie do kryteriów wyszukiwania określonych rozszerzeń plików, co pozwala na dostosowanie listy wyników odzyskiwania do urządzenia. W sytuacji, gdy użytkownik utracił zdjęcia z karty pamięci z aparatu, możliwe jest na przykład odzyskiwanie tylko plików RAW. Jeżeli zaś chodzi na przykład o obrazki pobrane z Internetu, to Photo Recovery może zawęzić odzyskiwanie do popularnych w sieci plików PNG, JPG, GIF, a nawet PDF.

Możliwe jest również skanowanie całego dysku, choć to oczywiście jest adekwatnie czasochłonne. Warto zwrócić uwagę na fakt, że program oprócz odzyskiwania samych plików, jest w stanie odtworzyć także metadane, co będzie dla użytkownika przydatne w identyfikacji żądanego zdjęcia wśród wielu innych. Oprócz wspomnianej możliwości odzyskiwania zdjęć z plików PDF, możliwe jest także skanowanie plików EXE czy domyślnych formatów popularnych pakietów biurowych.

Obraz

Program dostępny jest na komputery z systemem Windows 7, 8, 8.1 i 10. Nowa licencja to wydatek rzędu 50 dolarów, natomiast dla osób, które dotychczas korzystały z programu Ashampoo GetBack Photo możliwa jest aktualizacja do Photo Recovery w cenie 15 dolarów. Program posiada 40-dniowy okres próbny, w którym użytkownik zyskuje dostęp do pełni możliwości komercyjnej wersji. Jest on już dostępny w naszej bazie oprogramowania.

Rozdajemy 25 kluczy na Ashampoo Photo Recovery!

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy wraz z Ashampoo akcję, dzięki której za darmo można otrzymać jeden z 25 kluczy licencyjnych na pełną wersję programu Ashampoo Photo Recovery. Aby wziąć w niej udział, wystarczy skomentować niniejszy artykuł w ciągu 72 godzin od jego publikacji. Licencje zostaną rozlosowane wśród autorów komentarzy. Powodzenia!

Aktualizacja, 14.02.2016 23:00

Wśród szczęśliwców, którzy otrzymają od nas klucze licencyjne na program Ashampoo Photo Recovery znaleźli się: józef47, Szymas, markyfromars, paszczak80, pamix, Daru05, tomzdw, cameleon06, Bortek1, tarnowiak, Daemos, Arkantos7, pawson81, ochkarol, savir, adrian218, arturjakis, draxik, czekof, km_00618, ikomnet, michal.d98, prz3m3k84, darek_d, alibabai40. Gratulujemy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (457)