Zakończono wprowadzanie zmian we Flickerze

Zakończono wprowadzanie zmian we Flickerze

05.08.2010 13:51, aktualizacja: 05.08.2010 14:38

Serwis Flickr umożliwiający przechowywanie i udostępnianie zdjęć online przeszedł gruntowne zmiany. Poprawiono wygląd strony, pojawiła się też lista nowych funkcji.

Dzięki wprowadzonym zmianom internauci mogą przede wszystkim oglądać zdjęcia o większych rozmiarach bez wymogu posiadania konta (maksymalna szerokość do 640 pikseli). Zwiększono też miejsce na stronach, aby bardziej wyeksponować fotografie. Kolejne zmiany to możliwość dodawania map z zaznaczonym miejscem, gdzie wykonano zdjęcie, nowy wygląd miniaturek grafik czy funkcja pozwalająca na włączanie ciemnego tła na stronie. W ten sposób będzie można bardziej skupić się na oglądanych zdjęciach podczas odwiedzania Flickra. O wszystkich zmianach wprowadzonych w serwisie można przeczytać na oficjalnym blogu.

Flickr obecnie należy do firmy Yahoo! Jest popularnym serwisem pozwalającym na dzielenie się, jak również przechowywanie zdjęć w Internecie. Codziennie na jego stronach zamieszczane są tysiące fotografii z całego świata. Pod koniec czerwca tego roku rozpoczęto gruntowne zmiany w serwisie mające na celu odświeżenie jego wyglądu i wprowadzenie nowych funkcji. W testach brało ponad 800 tys. osób, które mogły proponować kolejne poprawki w serwisie. Obecnie zmiany dostępne są dla wszystkich użytkowników serwisu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)