Zapomniałeś już o PGA 2015? Pamiętaj o naszych konkursach, to ostatni dzień!

Zapomniałeś już o PGA 2015? Pamiętaj o naszych konkursach, to ostatni dzień!

Zestawy gadżetów
Zestawy gadżetów
20.10.2015 14:09

Pełen wrażeń weekend z Poznań Game Arena 2015 za nami, ale przypominamy, że w licznych konkursach, które w związku z targami przygotowaliśmy z wystawcami, wciąż możecie brać udział. Zadania były całkiem proste, zaś nagrody bardzo atrakcyjne i na interesujące komentarze pod poszczególnymi materiałami z relacji czekamy jeszcze dzisiaj do północy. Pozostało więc kilka godzin na wykazanie się pomysłowością.

  • Fritz! Powerline 510E
  • Natec Genesis H12
[1/2] Fritz! Powerline 510E

Nie rozglądaliście się czasem ostatnio za słuchawkami do grania? Do zgarnięcia jest stylowy model Natec Genesis H12 z mikrofonem. Konsolowcy mogą zaś celować w wygodne słuchawki SteelSeries Siberia X100. Poprawić wydolność sieci domowej pomoże zestaw Fritz! Powerline 510E, dzięki któremu puścicie wymianę danych przez gniazdka elektryczne. Do zdobycia są też profesjonalne podkładki pod mysz Mionix Sargas 900 oraz Cooler Master Swift-FX, a od firmy Roccat miły gryzoń Kone Pure.

  • Logitech Daedelus Prime G302
  • Wieźmińskie skórki na Xboksa One
[1/2] Logitech Daedelus Prime G302

Do wygrania mamy ponadto laserową mysz MSI Interceptor DS100 w parze z maskotką smoka, zaprojektowaną pod gry typu MOBA mysz Daedalus Prime G302 od Logitecha, jeszcze jedne słuchawki, a konkretnie model ASUS Cerberus, świeże wyścigi WRC 5 na PC z koszulką plus pokaźny pakiet wiedźmińskich skórek na konsolę Xbox One, które pozwolą uatrakcyjnić słusznych rozmiarów sprzęt Microsoftu. Obejrzyjcie również galerię z przepięknymi hostessami i zdobądźcie przy okazji zestawy gadżetów z PGA.

  • ASUS Cerberus
  • Zestawy gadżetów
[1/2] ASUS Cerberus

Zachęcamy także do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami co do kształtu tegorocznego Poznań Game Arena 2015 pod rozpisanym na dwa głosy redakcyjnym podsumowaniu naszej wycieczki po halach. Targi należy uznać za udane, chociaż rozdzielanie ich na dodatkowe podimprezy dla fanów tak zwanych jutuberów czy nieco ukryte oraz bardziej branżowe Game Industry Conference nie do końca zagrało. PGA na pewno jednak nie znika z kalendarza i za rok powróci w dużo lepszej, miejmy szczerą nadzieję, formie.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)