Zapomnijcie o pogromcach flagowców, Motorola pokazała pogromców pogromców

Zapomnijcie o pogromcach flagowców, Motorola pokazała pogromców pogromców

Zapomnijcie o pogromcach flagowców, Motorola pokazała pogromców pogromców
28.07.2015 18:16

Zakończyły się zorganizowane przez Motorolę imprezy, na których firma zaprezentowała trzecią generację swoich smartfonów. Równolegle w Nowym Jorku, Londynie i Sao Paulo przedstawiono trzy urządzenia, które mają w zasadzie wszystko, czego potrzeba, aby stać się hitem.

Pierwszy z nich to nowa Motorola G występująca w dwóch konfiguracjach. Urządzenie posiada wyświetlacz o pięciocalowej przekątnej i rozdzielczości 720p. Sercem smartfona jest czterordzeniowy Snapdragon 410. W tańszej wersji znajdzie się 1 GB RAM-u oraz 8 GB pamięci wewnętrznej, w droższej kolejno 2 i 16 GB, w obu wariantach dostępny będzie slot na kartę pamięci. Ponadto za pomocą Motoroli G będzie można zrobić zdjęcie z maksymalną rozdzielczością 13 megapikseli, telefon będzie także obsługiwał sieć LTE.

W przypadku najtańszego urządzenia Motorola postawiła także na możliwość samodzielnego dostosowania wyglądu smartfona do preferencji użytkownika. W związku z tym, jej wygląd będzie można dostosować w serwisie Moto Maker. Dotychczas ta możliwość była zarezerwowana dla droższych urządzeń. Ceny Motoroli G z zainstalowanym niezmodyfikowanym Androidem 5.1.1 rozpoczynają się od 180 dolarów.

Propozycją łączącą atrakcyjną cenę i specyfikację jest Moto X Play. Tym co zwraca największą uwagę podczas zapoznawania się z jej technikaliami jest bateria o pojemności aż 3630 mAh. Za pomocą głównej kamery można będzie zrobić zdjęcie w rozdzielczości 21 megapikseli oraz samolubkę o rozdzielczości 5 megapikseli. Zdecydowano się na zastosowanie wyświetlacza o przekątnej 5,5 cala i rozdzielczości 1080p. Sprzedaż rozpocznie się w przyszłym miesiącu w ponad 50 państwach..

W przypadku Moto X Style, najdroższego i najbardziej zaawansowanego technicznie modelu, najczęściej wymienianym argumentem sprzedażowym była kamera. Podczas prezentacji otwarcie stwierdzano, że 21-megapikselowy aparat jest po prostu najlepszy w swojej klasie. Jednak zapoznając się z pozostałą częścią specyfikacji trudno poczuć rozczarowanie. Przedstawiciele Motoroli chwalą się, i to nie bez podstaw, że udało im się wyprodukować telefon, który jest konkurentem iPhone'a czy Samsunga Galaxy S6 i kosztuje o połowę mniej

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Na liście zastosowanych podzespołów znajdziemy między innymi szcześciordzeniowego Snapdragona 808, 3 GB RAM-u oraz 16, 32 lub 64 gigabajty pamięci wewnętrznej, wyświetlacz o wielkości 5,7 cala i rozdzielczości 1440p (zagęszczenie pikseli rzędu 520 na cal). Podobnie jak w przypadku pozostałych modeli zainstalowany Android 5.1.1 nie zostanie zmodyfikowany przez producenta. Materiały, z których wykonana zostanie obudowa Moto X Style, będzie można także wybrać dzięki Moto Maker: od naturalnej skóry po drewno. Za ile? Cena podstawowej wersji urządzenie wyniesie w USA… niecałe 400 dolarów.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (50)