Zapowiedziano Space Pirates And Zombies 2 (także na Linuksa i Maca)

Zapowiedziano Space Pirates And Zombies 2 (także na Linuksa i Maca)

Zapowiedziano Space Pirates And Zombies 2 (także na Linuksa i Maca)
Karolina Kowasz
20.02.2014 13:12

Strategia indie ze statkami kosmicznymi i zombiakami – tak w dużym skrócie można opisać pierwszą część Space Pirates And Zombies. Jeżeli jesteście jej fanami bądź zainteresował was ten krótki opis, to na pewno ucieszy was wiadomość, że Minmax Games zapowiedział jej drugą część.

SPACE PIRATES AND ZOMBIES 2 Announcement Trailer

W drugiej części gry, gracz będzie musiał postarać się przetrwać w postapokaliptycznej Galaktyce. Mimo że zagrożenie ze strony zombie minęło, to na bohatera czeka wiele wyzwań. Infrastruktura została zniszczona, paliwo jest na wagę złota, a przetrwanie może zapewnić tylko przeszukiwanie rozmaitych szczątków. Należy jednak mieć na uwadze, że wszyscy starają się przeżyć, a nasi wrogowie będą działać bardzo podobnie do nas, mogą w końcu robić wszystko to, co my.

Spotkanie się z innymi kapitanami statków nierzadko będzie się kończyło konfliktem. Bez odpowiedniej strategii, przemyślanej konstrukcji statku i kontroli terytoriów, nie mamy szans na zwycięskie wyjście z opresji. Walka jest także sposobem na zdobycie rozmaitych części. Jeżeli przeciwnik posiada coś, co nam się podoba, to jest tylko jedna droga zdobycia tego – odebranie tego siłą.

Twórcy zdecydowali się wydać nowe S.P.A.Z nie tylko na Windowsa, ale także na Maca, Linuksa, na platformie Steam. Grafika 3D powstanie dzięki możliwościom Unity. Nie wiadomo, czy studio zdecyduje się przenieść swoje dzieło na urządzenia mobilne, ale nawet jeżeli, to nie należy spodziewać się tego w najbliższym czasie.

Premiery możemy się spodziewać w okolicach Bożego Narodzenia, ewentualnie późną jesienią. Podany termin wydania gry, według informacji ze Steama, to czwarty kwartał bieżącego roku.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)