Żappka: jak się zarejestrować w aplikacji Żabki?

Żappka: jak się zarejestrować w aplikacji Żabki?

Żappka: jak się zarejestrować?
Żappka: jak się zarejestrować?
Źródło zdjęć: © dobreprogramy | Krzysztof Fiedor
Krzysztof Fiedor
05.07.2022 12:12

Rejestracja w aplikacji żappka to proces łatwy i przyjemny. Po założeniu konta, klient Żabki ma możliwość zapisywania historii zakupów i gromadzenia punktów lojalnościowych o nazwie żappsy.

Żappka to oficjalna aplikacja zakupowo-lojalnościowa popularnej sieci sklepów Żabka. Jak większość tego typu programów oferuje możliwość zapisu historii zakupów, dostęp do unikatowych promocji oraz zbieranie punktów (żappsy) za zakupy, które później wymienimy na wybrane promocyjne produkty. Wystarczy zarejestrować się w aplikacji.

Żappka: jak się zarejestrować?

Po instalacji żappki w urządzeniu mobilnym i uruchomieniu, będziemy mieli możliwość zalogowania się przez aktywne konto Facebook lub zarejestrowania się kontem zewnętrznym do aplikacji. Aby założyć konto, należy podać adres mail, datę urodzenia oraz zabezpieczyć dostęp do aplikacji hasłem.

Żappka: możliwość rejestracji kontem Facebook
Żappka: niezbędne dane do założenia konta
Żappka: klikając w link z maila mamy pełny dostęp do aplikacji

Po wpisaniu powyższych danych, wysłany zostanie SMS z unikatowym pinem do potwierdzenia numeru telefonu oraz e-mail aktywacyjny. Po aktywacji otrzymamy pełny dostęp do aplikacji żappka.

Żappka: ekran główny aplikacji
Żappka: dostępne promocje

Aplikacja żappka jest wyjątkowo popularna w naszym kraju, a świadczy o tym liczba pobrań powyżej 5 mln. Żabka to nie tylko mały sklep spożywczy pod domem, ale też operator usług logistycznych, który oferuje też możliwość zamówienia i przygotowania zakupów i późniejszy odbiór w wybranym sklepie.

Krzysztof Fiedor, dziennikarz dobreprogramy.pl

Programy

Zobacz więcej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)