Zapraszamy na HotZlot 2019! Nowe technologie w nowej odsłonie. Do zobaczenia za miesiąc!

Zapraszamy na HotZlot 2019! Nowe technologie w nowej odsłonie. Do zobaczenia za miesiąc!

Zapraszamy na HotZlot 2019! Nowe technologie w nowej odsłonie. Do zobaczenia za miesiąc!
Redakcja
14.08.2019 12:58, aktualizacja: 13.09.2019 13:28

W dniach 21-22 września odbędzie się HotZlot 2019, czyli dwunasta edycja corocznego spotkania najbardziej aktywnych czytelników portalu dobreprogramy... i nie tylko!

W tym roku w ramach grupy Wirtualna Polska spotkanie otwieramy też na aktywną społeczność pozostałych naszych serwisów: WP Tech, WP Gry, Komórkomania, Gadżetomania, Fotoblogia. Dwudniowy program szczelnie wypełni szereg atrakcji – ciekawe sesje techniczne, dyskusje z uczestnikami oraz bogaty program integracyjny. Tegoroczna edycja odbędzie się w Z-Hotel Business & SPA zaledwie 25 km od Warszawy.

Obraz

Hotel zapewnia nie tylko odpowiednie zaplecze konferencyjne, ale również kameralne warunki do integracji i odcięcia się od tempa życia codziennego, choć jest umiejscowiony w Otwocku w niewielkiej odległości od stolicy. W pobliżu meandruje rzeka Świder, a spokój zapewnia wszechobecny las. Jesteśmy przekonani, że będzie to kolejne szczególne miejsce na mapie dobrychprogramów.

W tym roku stawiamy na integrację z pozostałymi portalami technologicznymi grupy Wirtualna Polska. Zaproszenia otrzymają najbardziej aktywni czytelnicy nie tylko dobrychprogramów, ale też pozostałych witryn, które prężnie działają w segmencie nowych technologii. Na HotZlocie pojawią się też osoby z poszczególnych redakcji, które będą otwarte na dyskusje po świt :) O szerokiej perspektywie technologii będzie można porozmawiać z kolegami z WP Tech, o grach i całym, tym boomie na esport z przedstawicielami WP Gry, o mobilnych rozwiązaniach z przedstawicielami Komórkomanii, o wszędobylskich gadżetach oczywiście z kolegami z Gadżetomanii, a o fotografii i nie tylko... z redakcją Fotoblogia. Będziemy przy tym robić wszystko aby podtrzymać wypracowaną przez lata, unikalną formułą HotZlotu łączącą w sobie merytoryczno-konferencyjne punkty programu z tymi stricte integracyjnymi. Mamy nadzieję zaskoczyć Was przy tym kilkoma niespodziankami. Zwieńczeniem spotkania będzie nasza legendarna impreza integracyjna, bufet, piwo i rozmowy po świt! Czego chcieć więcej :)

Udział w HotZlocie pozostanie nadal praktycznie bezpłatny – od uczestników pobierać będziemy jedynie symboliczną opłatę rejestracyjną w wysokości 50 zł w celu rezerwacji miejsca i potwierdzenia faktycznej chęci udziału. W ramach tej opłaty każdy będzie miał zagwarantowany pobyt wraz z noclegiem i wyżywieniem od soboty 21 do niedzieli 22 września, udział w tradycyjnej imprezie integracyjnej przy grillu i piwie, a także szereg innych atrakcji. Dodatkowo za niewielką opłatą będzie można skorzystać także z programu rozszerzonego i przedłużyć pobyt o jeden dzień (do poniedziałku 23 września).

Zaproszenie na HotZlot otrzymacie drogą mailową. Sprawdzajcie skrzynki, na które rejestrowaliście się na portalu. Liczba miejsc jest ograniczona do 130, stąd prośba aby jak najszybciej potwierdzić chęć przybycia. Brak rejestracji w ciągu 7 dni spowoduje, zajęcie slotu przez inną, zaproszoną osobę.

Tak duże wydarzenie nie mogłoby się udać bez wsparcia partnerów, którzy docenili nasze starania i potencjał. W tym roku głównym partnerem jest Intel, partnerami oficjalnymi są: Polkomtel i TP-Link, wspierają nas też HyperX, Synology, Viper Gaming i IIyama. Ostateczną listę partnerów znajdziecie na oficjalnej stronie HotZlotu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (186)