Zapraszamy na konferencję ITechDays 2017 (1-2 czerwca 2017)

Zapraszamy na konferencję ITechDays 2017 (1-2 czerwca 2017)23.03.2017 08:33
Zapraszamy na konferencję ITechDays 2017 (1-2 czerwca 2017)

Od kilku już dobrych lat Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) działająca przy polskim oddziale Microsoft organizuje cykliczne konferencje przybliżając słuchaczom najnowsze technologie Microsoft. W tym roku, w dniach 1-2 czerwca kolejna edycja ITechDays będzie wyjątkowa, nie odbędzie się bowiem jak zazwyczaj w siedzibie Microsoft Polska, gdzie po prostu zaczęło brakować miejsca dla wszystkich chętnych a w największym centrum targowo-kongresowym w Europie Środkowej – Ptak Warsaw Expo.

Równolegle będą odbywały się targi gier i wideo (Good Game Warsaw), targi edukacyjne Edu Expo oraz impreza poświęcona fanom popkultury, czyli Comic Con. Oczywiście każdy uczestnik tej edycji ITechDays otrzyma bezpłatne wejściówki na powyższe równolegle odbywające się imprezy.

350197457558464449

W trakcie wydarzenia będą prezentowane sesje tematycznie związane z technologiami Microsoftu, prowadzone przez uznanych specjalistów. Całość rozplanowana jest na 27 sesji podzielonych na trzy ścieżki prowadzone przez 28 prelegentów. ITechDays to doskonałe miejsce by poznać najnowsze technologie nie tylko z Redmond, ale również by wymienić się doświadczeniami z pozostałymi uczestnikami spotkania oraz zapoznać się z ofertą Partnerów tej konferencji. Tematami sesji będą między innymi:

Windows Server 2016,Windows 10,Office 365,Microsoft Azure,System Center,SharePoint Server,Exchange Server,Skype for Business,PowerShell,Dev/Ops,bezpieczeństwo i ochrona danych w środowiskach Microsoftu.Jak zwykle udział jest całkowicie bezpłatny i by uczestniczyć w konferencji ITechDays 2017 wystarczy tylko zarejestrować się na stronie wydarzenia i oczekiwać potwierdzenia od organizatorów, że jesteśmy na liście zaproszonych. Przypominamy tylko, że o uczestnictwie w spotkaniu decyduje wyłącznie kolejność zapisów, a rejestracja wystartuje już za niespełna trzy tygodnie – 12 kwietnia o godzinie 12.00. Limit uczestników został określony aż na 750 osób, ale poziom zainteresowania z lat ubiegłych pozwala na wysnucie wniosku, że w tym roku wolne miejsca bardzo szybko się skończą.

Pełną agendę, listę prelegentów oraz partnerów konferencji znajdziecie na stronie organizatora www.ITechDays.pl oraz na Facebooku.

Portal dobreprogramy.pl jest patronem medialnym imprezy.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)