Zarządzanie bezpieczeństwem informacji w firmie

Zarządzanie bezpieczeństwem informacji w firmie02.11.2010 12:22

30 listopada w Warszawie odbędzie się kolejna edycja konferencji IT Security Management GigaCon. Tym razem udział w konferencji dla większości uczestników jest bezpłatny.

IT Security Management GigaCon to konferencja przeznaczona dla specjalistów IT, inżynierów sieciowych i osób zawodowo związanych z bezpieczeństwem informacji w firmach. Wśród tematów poruszanych na konferencji znajdą się między innymi normy i wytyczne w zarządzaniu bezpieczeństwem, projektowanie i ocena zabezpieczeń, bezpieczeństwo osobowe – czynnik ludzki, ciągłość działania i odzyskiwanie, zarządzanie tożsamością i kontrola dostępu, polityka bezpieczeństwa oraz rozwiązania techniczne (VPN, firewall, IDS, oprogramowanie antywirusowe). Więcej informacji można znaleźć w agendzie.

Udział w konferencji w tym roku jest bezpłatny. Organizator zastrzega sobie jednak prawo do odmowy rejestracji uczestników będących przedstawicielami firm dostarczających rozwiązania informatyczne. Takie firmy zapraszane są do udziału jako partnerzy konferencji. Więcej informacji oraz szczegóły dotyczące rejestracji dostępne są na stronie konferencji. Serwis dobreprogramy jest patronem medialnym tegorocznego IT Security Management Gigacon.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)