Zatoka Piratów doczekała się dziesięciomilionowego torrenta

Źródło: Pornstar Platinum
Źródło: Pornstar Platinum
Karolina Kowasz

24.04.2014 15:10, aktual.: 24.04.2014 15:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

The Pirate Bay udało się przekroczyć kolejny kamień milowy. Najpopularniejszy serwis dla użytkowników sieci BitTorrent może poszczycić się już ponad 10 milionami wgranych do niego torrentów. Osiągnięcie okazało się być zupełnym zaskoczeniem dla administratorów serwisu i spowodowało kilka problemów, jak chociażby konieczność zmiany części kodu, by umożliwić zamieszczanie kolejnych torrentów.

Źródło: Pornstar Platinum
Źródło: Pornstar Platinum

Nie będzie zapewne dla nikogo zaskakującą informacją, że dziesięciomilionowy torrent jest nielegalną kopią filmu dla dorosłych należącego do serii IntimateLesbians. W odcinku, który zdobył niespodziewaną sławę, główną rolę gra czarnoskóra aktorka, znana jako Maserati. Odcinek trafił do serwisu za sprawą użytkownika o nicku Drarbg, który jest też odpowiedzialny za wgranie tysięcy innych torrentów o podobnej tematyce.

Bez echa nie przeszedł także torrent o numerze 9999999, będący remiksem utworu Summer Calvina Harrisa. Użytkownicy zwrócili uwagę na jego numer i pogratulowali w komentarzach osobie, która go zamieściła.

Dziesięciomilionowy torrent został wgrany zaledwie kilka godzin temu. Uwzględniając w tym zdarzeniu kwestię praw autorskich i nacisków różnych organizacji nalegających na zamknięcie portalu, można tylko podziwiać słynną Zatokę, że w zeszłym roku udało jej się świętować dziesiąte urodziny istnienia serwisu, a teraz mogą się pochwalić kolejnym takim sukcesem.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (54)