Zbliża się java4people 2011 w Szczecinie

Zbliża się java4people 2011 w Szczecinie

28.03.2011 12:39, aktualizacja: 28.03.2011 13:41

Rozpoczęła się rejestracja na java4people 2011 — trzeciąedycję konferencji o Javie i powiązanych z nią technologiach, któraodbędzie się 16 kwietnia w Szczecinie.

W czasie tegorocznej konferencji wykłady będą odbywać się na dwóch równoległych ścieżkach. Wybór spośród równoległych wykładów należy oczywiście do uczestników — nie ma zdefiniowanych tematów ścieżek, a ich wspólnym motywem przewodnim jest oczywiście Java. W czasie wykładów będzie można posłuchać o technologiach Scala, Jython, Ruby/JRuby, Clojure, .Net, Vaadin Lift, Cucumber, Torquebox & CDI i JPA. Jednocześnie odbywać się będą warsztaty z Eclipse RCP, podczas których użytkownicy dowiedzą się na przykład jak stworzyć własną wtyczkę do popularnego IDE.

Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych — zarównozaawansowanych użytkowników Javy jak i osoby, które dopierorozpoczynają swoją przygodę z technologią. Udział w konferencjijest bezpłatny, wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja. Po konferencji odbędzie się impreza integracyjna, podczas której goście będą mieli dodatkową okazję do rozmowy z prelegentami. Ponadto każdy uczestnik otrzyma pełną, 4-miesięczną licencję na JRebel.

Konferencja organizowana jest przez Szczecińską Grupę UżytkownikówJava oraz niezrzeszonych pasjonatów. Portal dobreprogramy objął spotkaniepatronatem medialnym.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)