Zbliża się konferencja ArtBuzz

Zbliża się konferencja ArtBuzz

20.04.2010 16:53

Dokładnie za 9 dni rozpoczyna się w Krakowie darmowa konferencja ArtBuzz poświęcona nowoczesnym technologiom internetowym. Uczestnicy dyskutować będą m.in. o grafice komputerowej, HTML5, a także nowoczesnej animacji.

Konferencja ArtBuzz to edukacyjne spotkania promujące dziedziny nauki, bezpośrednio związane z pojęciem mediów - informują organizatorzy. Najbliższa, pierwsza konferencja, będzie dotyczyła dwóch tematów, czyli technologii internetowych i grafiki komputerowej. Na stronie projektu od dzisiaj można obejrzeć klip wideo promujący spotkanie. Podczas wykładów poruszane będą takie tematy jak HTML5 i mikroformaty, techniki tworzenia nowoczesnych witryn internetowych, nowa architektura komponentów Adobe Flex 4, grafika komputerowa, kreacja cyfrowych roślin (L-Systemy w Houdinim) albo kreacje realistycznych postaci w Mudboksie. W sumie planowanych jest 8 wykładów prowadzonych przez naukowców, ale również reprezentantów mediów czy takich firm jak Adobe.

Udział w ArtBuzz jest bezpłatny - wystarczy zarejestrować się na stronie projektu. Wykłady będą miały miejsce w Centrum Nauczania Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie (ul. Reymonta 7). Pełen plan konferencji dostępny jest na stronie ArtBuzz.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)