Zbliża się Zimowisko Linuksowe w Pucku

Zbliża się Zimowisko Linuksowe w Pucku

08.12.2010 15:12

Kontynuując sześcioletnią tradycję, Trójmiejska Grupa Użytkowników Linuksa (TLUG) organizuje w Harcerskim Ośrodku Morskim w Pucku kolejne Zimowisko Linuksowe. Najbliższe spotkanie odbędzie się w dniach 14-16 stycznia 2011 roku.

Trzydniowe Zimowisko Linuksowe to jedyne tego typu spotkanie odbywające się na Pomorzu. Impreza kierowana jest do członków TLUG-u i innych LUG-ów, osób zainteresowanych Linuksem i Open Source. Na Zimowisku można wziąć udział w wykładach i warsztatach związanych z Linuksem i rozwiązaniami Open Source, prowadzonych przez ludzi zajmującymi się Linuksem zawodowo lub hobbistycznie. Tegoroczne prelekcje obejmują takie tematy jak: „Routing geograficzny”, „Tworzenie fotografii panoramicznych w Linuksie”, „Jakoś czy jakość — o tworzeniu oprogramowania”. Pełna agenda znajduje się na stronie spotkania.

Na Zimowisku nie tylko można poszerzyć swoją wiedzę, ale również poznać ciekawych ludzi, wziąć udział w imprezie integracyjnej i odpocząć nad morzem — jednym słowem spędzić ciekawy weekend w dobrym towarzystwie. Wszystkie informacje dotyczące rezerwacji miejsca, listy uczestników i kosztów udziału w Zimowisku znaleźć można na stronie imprezy. Znajdują się tam również zdjęcia i filmy z poprzednich spotkań. Serwis dobreprogramy objął spotkanie patronatem medialnym.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)