Zbliżają się Warszawskie Dni Informatyki 2010

Zbliżają się Warszawskie Dni Informatyki 2010

Wojciech Kowasz
02.03.2010 12:21, aktualizacja: 03.03.2010 14:30

W dniach 16-17 marca w budynku Wojskowej Akademii Technicznej będą miały miejsce Warszawskie Dni Informatyki 2010 - nowa technologiczna konferencja skierowana nie tylko do studentów, ale również specjalistów IT.

Konferencja jest współorganizowana przez koła naukowe z sześciu najbardziej liczących się ośrodków akademickich w Warszawie. Idea wydarzenia została zaczerpnięta z corocznych konferencji IT Academic Days odbywających się na polskich uczelniach, których tradycje sięgają sześciu lat. Konferencje te dotąd były organizowane przez koła naukowe z wydziałów informatycznych największych warszawskich uczelni. Widząc ogromne zainteresowanie organizacje te postanowiły wspólnie stworzyć jedną, dużą konferencję.

Tematyka konferencji będzie dotyczyć wykorzystania najnowszych narzędzi do tworzenia oprogramowania oraz rozwiązań systemowych. W ramach konferencji prezentacje wygłoszą najlepsi polscy oraz zagraniczni prelegenci, eksperci w dziedzinie IT. Warto również podkreślić fakt, iż jedną z sesji poprowadzi Adam Góral – guru polskiej i europejskiej informatyki, prezes zarządu Grupy Asseco, która jest piątą europejską firmą dostarczającą oprogramowanie dla przedsiębiorstw. Dodatkowo wydarzenie wspierają sponsorzy, między innymi Grupa Asseco Poland, Hewlett-Packard Polska, PriceWaterhouseCoopers oraz DevCore.NET.

Wstęp na Warszawskie Dni Informatyki 2010 jest bezpłatny. Wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja, w której pierwszeństwo mają studenci uczelni wspierających konferencję. Więcej informacji oraz materiały niezbędne do rejestracji znaleźć można na stronie domowej konferencji.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)