Zburz coś w poniedziałek. Worms Forts: Under Siege za darmo

Strona głównaZburz coś w poniedziałek. Worms Forts: Under Siege za darmo
14.12.2015 14:54
Zburz coś w poniedziałek. Worms Forts: Under Siege za darmo

Dopiero co w sklepie GOG.com dostać można było za darmo niezwykłą grę akcji Giants: Citizen Kabuto, a fanom starszych tytułów zaproponowano już kolejną produkcję za uśmiech. Tym razem chodzi o Worms Forts: Under Siege, czyli jedno z trójwymiarowych wydań klasycznej wojennej serii. Do 17 grudnia wypuszczony w 2004 roku projekt da się nabyć za okrągłe zero euro, oszczędzając tym samym trochę ponad 5,5 euro.

Worms Forts: Under Siege (PS2, Xbox, PC) - Trailer

Cała operacja sprowadza się do wejścia na witrynę gry, dodania jej do swego koszyka oraz zakupienia, tak jak standardowego produktu z oferty sklepu. Jak tylko bezpłatne zamówienie zostanie zrealizowane, tytuł pojawi się na wirtualnej półce użytkownika. Tradycyjnie w paczce znajdziecie różnorakie ciekawe dodatki. Do ściągnięcia są tapety na pulpit, ścieżka dźwiękowa czy projekt zamku do wydrukowania i poskładania sobie.

Swojego czasu Worms Forts: Oblężenie, bowiem taki był polski tytuł, zebrało całkiem niezłe oceny, jak na coś, co odchodziło znacząco od korzeni serii. Robaki dalej walczą tutaj między sobą, ale nacisk położono głównie na wznoszenie własnych fortyfikacji oraz ich uzbrajanie. Akcja toczy się w pełnym 3D i na przestrzeni czterech ciekawych okresów historycznych. Oczywiście nigdzie nie zniknęły śmiercionośne, czasami bardzo wyjątkowe rodzaje uzbrojenia. Produkcja dostała również tryb wieloosobowy.

Skoro będziecie już w robaczywym nastroju, warto zerknąć na inne dzieła dostępne po przyciętych cenach w ramach nowej akcji promocyjnej na GOG.com. Trafiły do niej liczne gry wydawane przez doskonale kojarzony zespół Team17. Są zarówno kolejne odsłony Wormsów, jak też projekty spod szyldu Escapist, Superfrogi czy bijatyka Ultimate Body Blows. Wyścigi World Rally Fever także warto sobie przypomnieć...

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (40)