Zgarnij 10 darmowych kluczy do Goat Simulator na Steamie

Zgarnij 10 darmowych kluczy do Goat Simulator na Steamie24.03.2014 22:54
Zgarnij 10 darmowych kluczy do Goat Simulator na Steamie

Żart, który przerodził się w grę nie ma sobie końca. Premiera symulatora kozy odbędzie się już niedługo, w Prima Aprilis, tymczasem jednak macie okazję zdobyć 10 darmowych kluczy na Steamie do Goat Simulator.

Goat Simulator coming to Steam! - Pre-Order Trailer

Zorganizowany przez twórców gry konkurs jest naprawdę prosty. Jedyne co musicie zrobić by dostać swoje klucze to... przebrać się za kozę, zrobić sobie zdjęcie w tym kostiumie w jakimś miejscu publicznym i wysłać swoje zdjęcie w prywatnej wiadomości do fanpage'a na Facebooku albo wyćwierkać je do Armina Ibrisagica.Obserwując komentarze pod konkursowym wpisem, szybko można zauważyć, że spotkał się on z entuzjastycznym podejściem, a fani tej dosyć nietypowej gry prześcigają się w pomysłach na najbardziej szalone zdjęcia. Jeżeli ktoś ma zamiar brać udział w wyzwaniu, to warto je obserwować, by się nie powtórzyć.

Konkurs ma potrwać aż do premiery gry albo i dłużej, zależnie od jakości i zabawności nadesłanych zdjęć. Jeżeli jednak nie chcecie się przebierać to pozostaje wam liczyć na pozyskanie klucza od odważniejszego znajomego lub zakup gry. W przedsprzedaży kosztuje ona 9,99 dolarów.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Komentarze (27)