Zgarnij 10 darmowych kluczy do Goat Simulator na Steamie

Zgarnij 10 darmowych kluczy do Goat Simulator na Steamie

Zgarnij 10 darmowych kluczy do Goat Simulator na Steamie
Karolina Kowasz
24.03.2014 22:54

Żart, który przerodził się w grę nie ma sobie końca. Premiera symulatora kozy odbędzie się już niedługo, w Prima Aprilis, tymczasem jednak macie okazję zdobyć 10 darmowych kluczy na Steamie do Goat Simulator.

Goat Simulator coming to Steam! - Pre-Order Trailer

Zorganizowany przez twórców gry konkurs jest naprawdę prosty. Jedyne co musicie zrobić by dostać swoje klucze to... przebrać się za kozę, zrobić sobie zdjęcie w tym kostiumie w jakimś miejscu publicznym i wysłać swoje zdjęcie w prywatnej wiadomości do fanpage'a na Facebooku albo wyćwierkać je do Armina Ibrisagica.Obserwując komentarze pod konkursowym wpisem, szybko można zauważyć, że spotkał się on z entuzjastycznym podejściem, a fani tej dosyć nietypowej gry prześcigają się w pomysłach na najbardziej szalone zdjęcia. Jeżeli ktoś ma zamiar brać udział w wyzwaniu, to warto je obserwować, by się nie powtórzyć.

Konkurs ma potrwać aż do premiery gry albo i dłużej, zależnie od jakości i zabawności nadesłanych zdjęć. Jeżeli jednak nie chcecie się przebierać to pozostaje wam liczyć na pozyskanie klucza od odważniejszego znajomego lub zakup gry. W przedsprzedaży kosztuje ona 9,99 dolarów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (27)