Złóż PC dla gracza za 3000 złotych – nagradzamy zwycięzców!

Złóż PC dla gracza za 3000 złotych – nagradzamy zwycięzców!

Złóż PC dla gracza za 3000 złotych – nagradzamy zwycięzców!
20.08.2017 21:23, aktualizacja: 23.08.2017 17:00

Nadszedł czas ogłoszenia wyników konkursu Złóż PC dla gracza za 3000 złotych. Proponowaliście w nim najlepszą konfigurację komputera, którego wartość zamknąć musiała się w kwocie 3 tysięcy złotych. Zwycięzców wyłonili samy Czytelnicy na naszym forum, gdzie możecie także zapoznać się ze zwycięskimi zestawami..

Nie wszystkie głosy spełniły wymagania regulaminu, przez co zaprezentowana tu liczba może (nieznacznie) różnić się od wartości z forum. Nie będziemy Was dłużej trzymać w napięciu. Nagrody, które ufundowały firmy Corsair i SanDisk, otrzymują:

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział i gratulujemy zwycięzcom. Przypominamy także, że konfiguracja, która zwyciężyła w naszym konkursie zostanie przez nas złożona i przetestowana. Przygotujemy o niej także materiał w formie wideo, w którym dowiecie się, jak się sprawuje w grach, jak i na co dzień.

Pozostaje jeszcze kwestia nagród dla głosujących, bo dla nich również mamy coś specjalnego. Podkładki pod mysz Corasair MM200 Extended Edition otrzymują: Rychu_z_Pragi, Lelem, dadziok, Blacklord, sonko. Z kolei karty SD od firmy SanDisk trafiają do: Leszek2204, Subversive, szaman0267, hmmkot, Fizyda. Gratulacje!

PS wojtekadams, niezależnie od tego, jak bardzo chcielibyśmy, by było inaczej – PlayStation to nie jest pecet, niemniej doceniamy przewrotność ;-)

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (77)