Zmiana w dekoderach ADB w Multimedia Polska – kanały mają nowe pozycje

Strona głównaZmiana w dekoderach ADB w Multimedia Polska – kanały mają nowe pozycje
09.04.2021 13:36
Multimedia Polska zmienia pozycje kanałów w dekoderach, fot. Pixabay
Multimedia Polska zmienia pozycje kanałów w dekoderach, fot. Pixabay
bDYNxBNi

Użytkownicy dekoderów ADB w ofercie Multimedia Polska muszą być gotowi na niespodziankę po włączeniu telewizji. Jak donosi serwis wirtualnemedia.pl, z powodu prac serwisowych ulegną zmianie pozycje kanałów – telewizyjne będą się teraz rozpoczynać od pozycji 101.

bDYNxBMB

Zmiana dotyczy układu programowego EPG i choć wydaje się być kosmetyczna, operator ostrzega, że "początkowo abonenci w miejscu programów mogą zobaczyć czarny ekran, jednak po zmianie układu wszystko wróci do normy" – czytamy u źródła. Zmiana numerów kanałów ma jednak także inne implikacje; może wpłynąć na działanie listy ulubionych programów.

W tym przypadku klienci nie będą z pewnością zadowoleni, bo jeśli kanały znikną z listy ulubionych, konieczne będzie ich ponowne ręczne dodanie. Jest to jednak jednorazowa operacja, której nie trzeba będzie już później powtarzać.

Multimedia Polska dodaje, że zmiana jest czysto techniczna i nie pociąga za sobą konieczności zmiany umów czy wysokości opłat. Abonenci będą więc mieli nadal dostęp do tych tych samych kanałów, które dotychczas opłacali, jednak w dekoderach ADB będą po prostu dostępne począwszy od pozycji 101.

bDYNxBMD

Multimedia Polska to operator będący częścią grupy Vectra, który oprócz telewizji oferuje także internet oraz usługi telefoniczne.

Udostępnij:
bDYNxBNz