Zmiana w dekoderach ADB w Multimedia Polska – kanały mają nowe pozycje

Zmiana w dekoderach ADB w Multimedia Polska – kanały mają nowe pozycje

Multimedia Polska zmienia pozycje kanałów w dekoderach, fot. Pixabay
Multimedia Polska zmienia pozycje kanałów w dekoderach, fot. Pixabay
Oskar Ziomek
09.04.2021 13:36

Użytkownicy dekoderów ADB w ofercie Multimedia Polska muszą być gotowi na niespodziankę po włączeniu telewizji. Jak donosi serwis wirtualnemedia.pl, z powodu prac serwisowych ulegną zmianie pozycje kanałów – telewizyjne będą się teraz rozpoczynać od pozycji 101.

Zmiana dotyczy układu programowego EPG i choć wydaje się być kosmetyczna, operator ostrzega, że "początkowo abonenci w miejscu programów mogą zobaczyć czarny ekran, jednak po zmianie układu wszystko wróci do normy" – czytamy u źródła. Zmiana numerów kanałów ma jednak także inne implikacje; może wpłynąć na działanie listy ulubionych programów.

W tym przypadku klienci nie będą z pewnością zadowoleni, bo jeśli kanały znikną z listy ulubionych, konieczne będzie ich ponowne ręczne dodanie. Jest to jednak jednorazowa operacja, której nie trzeba będzie już później powtarzać.

Multimedia Polska dodaje, że zmiana jest czysto techniczna i nie pociąga za sobą konieczności zmiany umów czy wysokości opłat. Abonenci będą więc mieli nadal dostęp do tych tych samych kanałów, które dotychczas opłacali, jednak w dekoderach ADB będą po prostu dostępne począwszy od pozycji 101.

Multimedia Polska to operator będący częścią grupy Vectra, który oprócz telewizji oferuje także internet oraz usługi telefoniczne.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (56)