Znamy datę premiery procesorów Intel Alder Lake. Winowajcą MSI

Znamy datę premiery procesorów Intel Alder Lake. Winowajcą MSI

Znamy datę premiery procesorów Intel Alder Lake. Winowajcą MSI
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe | Intel
Przemysław Juraszek
27.09.2021 17:54

MSI ogłosiło, że klienci układów chłodzenia Coreliquid będą mogli liczyć na darmowe podstawki pod nowe procesory Intela, ale w formularzu widnieje informacja, że program będzie dostępny dopiero od 4 listopada.

Już jakiś czas temu informacje wskazywały na straszny okres, co było wskazaniem na Halloween odbywające się 31 października, a później pojawiły się plotki mówiące o 19 listopada. Wspomnianą datę 4 listopada w swoich źródłach potwierdził serwis Videocardz, a ta dotyczy też recenzentów oraz sprzedawców.

Warto zauważyć, że data dotyczy embarga na procesory, a nie na płyty główne. Można się jednak spodziewać, że te trafią do sprzedaży równo z procesorami (przynajmniej te na chipsetach Z690).

Do sprzedaży pierwsze mają trafić procesory Intel Core i9-12900K, Core i7-12700K oraz Core i5-12600K. Ponadto możliwe jest, że dołączą do nich jeszcze modele KF pozbawione zintegrowanego układu graficznego.

Premiera jest 4 listopada, ale według Wccftech nowości będzie można zamówić w przedsprzedaży już tydzień wcześniej zaraz po wydarzeniu Intel Innovation, które miałoby się odbyć 27 października.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)