Znamy datę premiery procesorów Intel Alder Lake. Winowajcą MSI

Strona głównaZnamy datę premiery procesorów Intel Alder Lake. Winowajcą MSI
27.09.2021 17:54
Znamy datę premiery procesorów Intel Alder Lake. Winowajcą MSI
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe | Intel

MSI ogłosiło, że klienci układów chłodzenia Coreliquid będą mogli liczyć na darmowe podstawki pod nowe procesory Intela, ale w formularzu widnieje informacja, że program będzie dostępny dopiero od 4 listopada.

bEKZhjlx

Już jakiś czas temu informacje wskazywały na straszny okres, co było wskazaniem na Halloween odbywające się 31 października, a później pojawiły się plotki mówiące o 19 listopada. Wspomnianą datę 4 listopada w swoich źródłach potwierdził serwis Videocardz, a ta dotyczy też recenzentów oraz sprzedawców.

Warto zauważyć, że data dotyczy embarga na procesory, a nie na płyty główne. Można się jednak spodziewać, że te trafią do sprzedaży równo z procesorami (przynajmniej te na chipsetach Z690).

Europa będzie miała swój procesor? Pierwsze prototypy dostarczone
Europa będzie miała swój procesor? Pierwsze prototypy dostarczone
bEKZhjlz

Do sprzedaży pierwsze mają trafić procesory Intel Core i9-12900K, Core i7-12700K oraz Core i5-12600K. Ponadto możliwe jest, że dołączą do nich jeszcze modele KF pozbawione zintegrowanego układu graficznego.

Premiera jest 4 listopada, ale według Wccftech nowości będzie można zamówić w przedsprzedaży już tydzień wcześniej zaraz po wydarzeniu Intel Innovation, które miałoby się odbyć 27 października.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEKZhjmv