Znamy już datę premiery pakietu biurowego Office 2016 na Windowsa

Znamy już datę premiery pakietu biurowego Office 2016 na Windowsa

Znamy już datę premiery pakietu biurowego Office 2016 na Windowsa
10.09.2015 22:40, aktualizacja: 14.09.2015 10:28

Za sobą mamy już premierę Windowsa 10 uważaną niekiedy za najważniejsze branżowe wydarzenie tego roku. Nie samym systemem operacyjnym jednak żyje człowiek. Opublikowano datę windowsowej premiery najnowszej wersji jednego z najpopularniejszych pakietów biurowych – Microsoft Office 2016 trafi do użytkowników już za niecałe dwa tygodnie.

Użytkownicy, którzy korzystają z Windowsa będą mogli rozpocząć pracę za pomocą najnowszej wersji Office'a 22 września. Oczywiście zapoznanie się z jego interfejsem i funkcjonalnością jest możliwe już od dłuższego czasu, dzięki dostępnemu w naszej bazie programów pakietu w wersji Preview czy poniższemu filmikowi:[yt=https://www.youtube.com/watch?v=aWGUTpfnDNQ]W pierwszej kolejności korzystanie z nowej wersji pakietu na Windowsie 10 będą mieli użytkownicy korzystający dotychczas z Office'a 365 ProPlus w modelu dystrybucji Current Brench. 22 września to także data premiery Office'a na Windowsa dla użytkowników z licencją Personal i Home.

Schemat przedstawiający uaktualniony model dystrybucji Office'a
Schemat przedstawiający uaktualniony model dystrybucji Office'a

Pewnych zmian doczekał się zresztą także właśnie sposób dystrybucji. Możliwe będzie skorzystanie z Current Branch for Buisness, który zakłada trzykrotną zbiorczą aktualizację funkcji na rok oraz comiesięczne aktualizacje naprawiające luki w bezpieczeństwie. Osoby, które wybiorą ten model uzyskają Office'a 2016 dopiero w lutym przyszłego roku, udostępnione zostaną im także narzędzia administracyjne pozwalające między innymi na wygodne wdrożenie i aktualizację pakietu w warunkach biznesowych.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (58)