Znamy już datę premiery pakietu biurowego Office 2016 na Windowsa

Znamy już datę premiery pakietu biurowego Office 2016 na Windowsa

10.09.2015 22:40, aktual.: 14.09.2015 10:28

Za sobą mamy już premierę Windowsa 10 uważaną niekiedy za najważniejsze branżowe wydarzenie tego roku. Nie samym systemem operacyjnym jednak żyje człowiek. Opublikowano datę windowsowej premiery najnowszej wersji jednego z najpopularniejszych pakietów biurowych – Microsoft Office 2016 trafi do użytkowników już za niecałe dwa tygodnie.

Użytkownicy, którzy korzystają z Windowsa będą mogli rozpocząć pracę za pomocą najnowszej wersji Office'a 22 września. Oczywiście zapoznanie się z jego interfejsem i funkcjonalnością jest możliwe już od dłuższego czasu, dzięki dostępnemu w naszej bazie programów pakietu w wersji Preview czy poniższemu filmikowi:[yt=https://www.youtube.com/watch?v=aWGUTpfnDNQ]W pierwszej kolejności korzystanie z nowej wersji pakietu na Windowsie 10 będą mieli użytkownicy korzystający dotychczas z Office'a 365 ProPlus w modelu dystrybucji Current Brench. 22 września to także data premiery Office'a na Windowsa dla użytkowników z licencją Personal i Home.

Schemat przedstawiający uaktualniony model dystrybucji Office'a
Schemat przedstawiający uaktualniony model dystrybucji Office'a

Pewnych zmian doczekał się zresztą także właśnie sposób dystrybucji. Możliwe będzie skorzystanie z Current Branch for Buisness, który zakłada trzykrotną zbiorczą aktualizację funkcji na rok oraz comiesięczne aktualizacje naprawiające luki w bezpieczeństwie. Osoby, które wybiorą ten model uzyskają Office'a 2016 dopiero w lutym przyszłego roku, udostępnione zostaną im także narzędzia administracyjne pozwalające między innymi na wygodne wdrożenie i aktualizację pakietu w warunkach biznesowych.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (58)