Znów tanie granie w Biedronkach, wiele zależy jednak od szczęścia

Znów tanie granie w Biedronkach, wiele zależy jednak od szczęścia

Dead Rising 2: Off The Record
Dead Rising 2: Off The Record
27.08.2015 11:12, aktualizacja: 27.08.2015 11:42

Przez ostatnie miesiące przyzwyczailiśmy się, że idąc na zakupu do pobliskiej Biedronki możemy nieoczekiwanie wrócić do domu z jakąś ciekawą grą, nabytą w całkiem dobrej cenie. Dzisiaj również uważajcie na portfele. W ofercie znanej sieci sklepów pojawiło się wiele tytułów PC za niecałe 9 złotych od sztuki. Warto przy tym ponownie pochodzić po marketach, bo po raz kolejny były one rozsyłane losowo, a można wypatrzeć niezłe hity.

Dead Rising 2: Off The Record
Dead Rising 2: Off The Record

Oficjalna strona akcji ogłasza takie produkty w ofercie jak Konie i kucyki: akademia jazdy konnej, Call of Juarez: The Cartel, Chrome F.3.A.R, Hotel dla zwierzaków, Konie i kucyki: jeżdżę konno, Kangurek KAO, Magrunner: Dark Pulse, Majesty 2, Trylogia Men of War, Konie i kucyki: najlepsi przyjaciele, Off-road drive, Polskie imperium: od krzyżaków do potopu, Red Orchestra 2, Ride to Hell: Retribution, symulator jazdy Tirem Rig’n’roll, Risen, Sacred 2 w złotej edycji, Serious Sam 3: BFE, Szkółka dla zwierząt, 9 Kompania, Nail’d, Nikita: Piracki Wyścig oraz Tajemnica Skarbów Piratów, Flatout 2 Pack, Xpand Rally, Stardrive plus kilka innych symulatorów, w tym farmy, czołgu czy śmieciarki.

Parę fajnych pozycji dla szanującego się gracza w tym znajdziecie, ale to nie wszystko, co sklepy mają do zaoferowania. Okazuje się, że Biedronce nie chciało się publikować online każdego z dostępnych w promocji tytułów. Wiele będzie zależeć od szczęścia. Na pewno do odnalezienia w stercie gier jest ponadto Prey, Tom Clancy's Endwar, Alien Rage, paczka gier z m.in. poszczególnymi częściami Sniper: Ghost Warrior, Dead Rising 2: Off The Record, Deus Ex: Bunt Ludzkości, trylogia UFO, X-Men Origins: Wolverine, różne edycje King's Bounty, jakieś Settlersy, Anomaly 2 plus kilka innych rodzynków.

Jeżeli chcecie zgarnąć co ciekawsze gry, jak zwykle liczył się będzie ponadto czas, bo produkty od rana już czekają powykładane na nabywców, a cena zdecydowanie jest kusząca, zwłaszcza gdy mówimy o co ładniej wydanych tytułach. Dlatego nie warto zwlekać z wizytą w Biedronce lub dwóch. Koniecznie dajcie znać, co komu wpadło w oko i na co interesującego z niepisanej oferty wypadałoby zwrócić jeszcze uwagę. W sklepach można ponadto równolegle dostać też programy z serii Dobry Program...

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)