Zobacz Dragon Gaming Room: jeszcze tylko do jutra trwa konkurs z MSI!

Zobacz Dragon Gaming Room: jeszcze tylko do jutra trwa konkurs z MSI!

Zobacz Dragon Gaming Room: jeszcze tylko do jutra trwa konkurs z MSI!
Krzysztof Fiedor
11.06.2016 12:42

Jeszcze tylko do jutra, a dokładnie do północy z niedzieli na poniedziałek, trwa konkurs z firmą MSI. Zapraszamy Was do zabawy, w której do wygrania jest całodzienna wizyta w siedzibie MSI we Wrocławiu. Wśród atrakcji będzie zwiedzanie specjalnie przygotowanego na prezentacje pokoju gier (Dragon Gaming Room), zobaczycie na własne oczy takie sprzęty jak MSI Vortex, komputer stacjonarny MSI Aegis w zestawie z HTC Vive czy najnowszą kartę graficzną w akcji, MSI GTX1080 Gaming X8G. Poza tym rozmowy, gry, zabawy i konkursy. Będzie jeszcze niespodzianka dla wszystkich gości. Jaka? O tym dowiecie się jednak na miejscu. Szykujcie się do zabawy i rezerwujcie sobie wolny piątek 17 czerwca.

Obraz

Zadanie jest banalnie proste, wystarczy napisać komentarz do wpisu "Odwiedź Dragon Gaming Room w siedzibie MSI we Wrocławiu. Konkurs!". W komentarzu wypowiedzcie się dlaczego to właśnie Wy macie zostać wybrani do zwiedzania biur firmy MSI. Wybierzemy osiem, naszym zdaniem najfajniejszych, odlotowych i zakręconych odpowiedzi. Zabawa trwa do północy w niedzielę (12.06), do tego czasu możecie umieszczać swoje komentarze. Listę zwycięzców opublikujemy w poniedziałek 13 czerwca. Zabawa przeznaczona jest dla zarejestrowanych czytelników dobrychprogramów.

Obraz

Jeśli nie znajdziesz się na liście zwycięzców, nic jeszcze straconego. Dla kolejnych pięciu, którym szczęście nie dopisze w wygraniu głównej nagrody, MSI przewidziało nagrody pocieszenia. w postaci zestawów gadżetów. Znajdą się tam podkładka gamingowa, kubek gracza, mały pluszowy Smoczysław i smycz. Dla przypomnienia: jeśli mieszkasz daleko od Wrocławia i zastanawiasz się jeszcze nad udziałem w spotkaniu, to nic się nie martw. MSI pokrywa koszty związane z dojazdem na spotkanie. W efekcie wycieczka do Wrocławia jest całkowicie darmowa.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)