Zombie Defense na weekend: bo to jest nasza ulica, to jest nasz dom – a nie umarlaków

Zombie Defense na weekend: bo to jest nasza ulica, to jest nasz dom – a nie umarlaków

Zombie Defense na weekend: bo to jest nasza ulica, to jest nasz dom – a nie umarlaków
Rafał Szramowiat
22.10.2016 09:49

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Zombie Defense – tytuł stanowiący świetne połączenie klasycznego RTS-a z nowoczesnym Tower Defense.Jak łatwo odgadnąć chodzi tutaj o powstrzymanie kolejnych fal wrogów dążących do zniszczenia naszej bazy. W tym przypadku bazą jest niewielki skrawek ulicy, który z pomocą komandosów bronimy przed zmutowanymi, rozwścieczonymi i zaskakująco wytrzymałymi na obrażenia zombiakami.

Gra dostępna jest także dla systemu macOS, a także na urządzenia mobilne z systemem Android, iOS oraz Windows Phone.

Zombie Defense

Istotą rozgrywki jest umiejętne i przemyślane rozmieszczanie posterunków obronnych. To w jaki sposób użyjemy elementów ofensywnych, gdzie ustawimy segmenty obronne, których użyjemy w danej chwili ulepszeń i jak będziemy nimi na bieżąco zarządzać, będzie rzutować na końcowy wynik konkretnego starcia.

Za obronę przed każdą falą żywych trupów gracz zyskuje fundusze, które może przeznaczyć na rozwijanie umiejętności członków drużyny i kupowanie ekwipunku. W trakcie gry trzeba biegle przemieszczać obrońców, ulepszać ich możliwości, a także wydawać polecenia związanie z przejściem do innej sekcji czy chociażby kiedy i w jakim kierunku wykonać rzut granatem.

Tytuł cechuje się dobrą oprawą graficzną, a dzięki udanemu połączeniu elementów strategii, taktyki i zarządzania potrafi przyciągnąć do gry nie tylko fanów Tower Defense.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)