ZoneAlarm Pro - dzisiaj za darmo!

13.04.2010 13:43, aktual.: 13.04.2010 16:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tylko dzisiaj można skorzystać ze specjalnej promocji ogłoszonej przez firmę Check Point. Użytkownicy systemu Windows mogą bezpłatnie pobrać program ZoneAlarm Pro. Służy on do zabezpieczania komputera przed włamaniami z Sieci.

Aby skorzystać z promocji, należy wziąć udział w akcji Check Point. Wymaga to podjęcia paru kroków. Przede wszystkim trzeba zostać fanem firmy na Facebooku. Dopiero wtedy można udać się do zakładki Free Promo, która prowadzi do darmowych produktów. Dzięki niej możemy ściągnąć aplikację firmy Check Point - ZoneAlarm Pro. Klucz do programu zostanie wysłany pocztą e-mail w ciągu 24 godzin. ZoneAlarm Pro pozwala na blokowanie prób dostępu do komputera z zewnątrz, a także pracę w niewidocznym dla innych użytkowników sieci trybie. Program umożliwia dodatkowo blokowanie podejrzanych e-maili, wyskakujących okienek reklamowych i tzw. ciasteczek śledzących aktywność użytkownika.

Do promocji dołączony jest także Identity Guard. Program ten choć również dostępny jest za darmo, to jednak skierowany jest do mieszkańców Stanów Zjednoczonych. Aby z niego skorzystać należy posiadać numer ubezpieczenia społecznego (SSN). Identity Guard to narzędzie służące do ochrony danych osobistych - numerów kart kredytowych, kont bankowych, haseł i loginów. Program monitoruje również Internet, dzięki czemu natychmiast poinformuje nas o próbach nielegalnego wykorzystania naszych danych. Kolejne funkcje służą szyfrowaniu poufnych informacji, jak również identyfikacji cyberprzestępców.

Cena programów poza promocją wynosi łącznie 120 dolarów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (61)