ZoneAlarm Pro Firewall 2010 za darmo!

ZoneAlarm Pro Firewall 2010 za darmo!

13.10.2009 23:50, aktualizacja: 14.10.2009 13:46

Niebywała gratka dla poszukujących dobrej zapory sieciowej. Firma CheckPoint przygotowała niespodziankę i bezpłatnie udostępniła pełną, roczną wersję programu ZoneAlarm Pro Firewall 2010 i to z licencją na 3 stanowiska. Program będzie można pobrać za darmo jednak jeszcze tylko przez kilkanaście godzin do jutra, do godz. 15:00 naszego czasu.

ZoneAlarm Pro Firewall 2010 to rozbudowana wersja popularnego programu służącego do zabezpieczania komputera przed włamaniami z sieci oraz łączenia się z nią przez niepowołane do tego programy. Tak jak w przypadku prostszej wersji program umożliwia skuteczne blokowanie prób dostępu do komputera z zewnątrz, a także pracę w trybie Stealth Mode, który sprawia, że komputer jest niewidoczny dla innych użytkowników sieci. Wersja Pro umożliwia dodatkowo blokowanie podejrzanych e-maili, wyskakujących okienek reklamowych (pop-up'ów), ciasteczek (cookies) śledzących aktywność użytkownika, a także chroni przed naruszeniami prywatności. W wersji Pro umożliwia także automatyczną konfigurację co ułatwia pracę z programem.

Bezpłatną licencję na program można uzyskać tylko do jutra tj. 14 października, do godz. 15:00 naszego czasu (6:00 czasu PST). Oferta kierowana jest tylko do nowych klientów i jest limitowana (jeden program dla jednego klienta). Aby z niej skorzystać należy wejść na stronę www.zonealarm.com/only24hours i kliknąć na link "Download Now". Następnie ukaże się formularz zamówienia na ZoneAlarm Pro 3 PC - 1 Year w cenie 39,95 dolarów z rabatem w takiej samej wysokości. Uwaga! Domyślnie ujęte są dodatkowo dwie płatne ale na szczęście opcjonalne pozycje - ZoneAlarm Extended Download Service oraz ZoneAlarm Backup CD - jeżeli nie chcemy za nie płacić należy je "wyzerować". Po wciśnięciu na "Update Total" przechodzimy dalej przez naciśnięcie "Proceed to Checkout". Na kolejnych ekranach należy podać swoje pełne dane oraz numer karty kredytowej (jak zapewnia producent "dla weryfikacji") i po zatwierdzeniu zamówienia z kwotą "Total Price 0,00 USD) wyświetli się w końcu link do pobrania programu oraz klucz licencyjny. Program udostępniany jest w pełnej, rocznej wersji z licencją na 3 stanowiska.

Więcej informacji na temat oferty można uzyskać na stronie www.zonealarm.com/only24hours. Aktualizacja, 14.10.2009, 09:45

Okazuje się, że konieczność podania numeru karty nie jest przypadkowa ;) Jak zauważa w komentarzach jeden z Czytelników, w trakcie zamawiania należy odznaczyć opcję "Automatic Renewal" pod linkiem "Your order includes ZoneAlarm automatic renewal, to keep you protected from the latest online security threats. Learn more.". Inaczej po roku licencja na program zostanie automatycznie przedłużona i jak można się domyślić obciążona karta. Opcja jest mało widoczna przez co łatwo ją przeoczyć co i nas spotkało.

Jeżeli ktoś już dokonał zamówienia i pobrał program to z opcji automatycznego przedłużenia można zrezygnować logując się na stronie producenta do swojego konta (My Zone). Następnie należy kliknąć na "Manage Account", "Manage Subscriptions" i w polu "Automatic License Renewal" zamienić przy programie ZoneAlarm Pro opcję "Auto-renew with credit card" na "Do not auto-renew this product", i na koniec potwierdzić przyciskiem "Save Information". Aktualizacja, 14.10.2009, 11:40

Jak donosi w komentarzach kolejny Czytelnik z oferty można jednak skorzystać także bez konieczności podawania numeru karty kredytowej. W tym celu należy wejść na stronę producenta z tego linku. W przeciwieństwie jednak do pierwszej opcji tu link do pobrania programu oraz klucz nie wyświetla się od razu ale jest wysyłany na maila i jak raportują Czytelnicy nie do każdego te maile dochodzą.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (64)