Zopo Speed 8: chiński demon prędkości za połowę ceny Galaxy S7

Strona głównaZopo Speed 8: chiński demon prędkości za połowę ceny Galaxy S7
25.05.2016 18:06
Zopo Speed 8: chiński demon prędkości za połowę ceny Galaxy S7

Po świetnej prezentacji Zopo Speed 8 na Mobile World Congress w Barcelonie, w końcu doczekaliśmy się go w sprzedaży. Ten chiński demon prędkości trafił też właśnie w nasze ręce. Oto przed Wami podsumowanie kilku chwil spędzonych z tym nieprzeciętnym sprzętem.

Oto z czym mamy do czynienia. Zopo Speed 8 jako pierwszy na świecie wykorzystuje najwydajniejszy procesor MediaTek Helio X20. To dziesięciordzeniowy SoC, o którym od dawna krążyły informacje, że może zagrozić najwydajniejszym układom konkurencji, choćby takiemu Samsungowi z jego Exynosem. Pierwsze nasze testy potwierdzają to. Wynik w AnTuTu ponad 92 tys. punktów! Speed 8 jest wyjątkowo szybki, do tego ma bardzo dobry aparat i najważniejsze, nie jest drogi. W oficjalnym sklepie kupimy go za 300 USD, czyli mniej więcej połowę tego co Samsung Galaxy S7.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Sprzęt już testujemy i niedługo podzielimy się pełną pisaną recenzją, którą znajdziecie na naszym portalu. Pierwsze wrażenie smartfon wywarł naprawdę dobre. Wkrótce dowiecie się jak wypadł po dłuższym użytkowaniu.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
Komentarze (31)