Zrób porządki w Windowsie, wygraj licencję na IObit Advanced System Care Ultimate 11

Zrób porządki w Windowsie, wygraj licencję na IObit Advanced System Care Ultimate 11

15.01.2018 10:46, aktual.: 19.03.2020 11:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aktualizacja Dziękujemy za udział w konkursie! Licencje trafią do Czytelników: ludendorf, kfgh, Sonic.w8t.pl, jzaam, jaredj, kuubusf1, rkrzyzan, maniek8902, Shodan13, Apofis, klisza, hqpl, winter_fresh, Tomi915, Roger57, jarocin007, mosiondz,janek9s, Tpk-Games i jessika.9

Aktywnie używany Windows sam z siebie szybko zamienia się wśmietnik. Na szczęście niewiele potrzeba, by zachować w nimporządek, zapewnić wydajność i stabilność pracy taką samą jakświeżo po instalacji. Wystarczy dobre narzędzie, najlepiej takie,które będzie radziło sobie zarówno ze szkodnikami, jak ibałaganem. Takim narzędziem jest niewątpliwie Advanced SystemCareUltimate 11 firmy IObit, niestety jednak nie darmowym. Teraz jednakdla naszych Czytelników mamy konkurs, aby móc wygrać na niegolicencję, sprzedawaną obecnie w promocji po około sto złotych.

Advanced SystemCare Ultimate 11 to prawdziwy kombajn do utrzymaniai ochrony systemów z rodziny Windows. Zawiera kilkanaście modułów,pozwalających między innymi likwidować złośliwe oprogramowanie,kasować śmieci z dysku, usuwać niepotrzebne i błędne wpisy zRejestru, czyścić dane z przeglądarkach, usuwać pozostawione wsystemie ślady swojej aktywności oraz nieodwracalnie kasowaćpliki.

Obraz

Program potrafi też zwalczać reklamy na stronach internetowych wnajpopularniejszych przeglądarkach, optymalizować rozruch systemu,monitorować w czasie rzeczywistym wydajność systemu i wskazującprocesy, które go zwalniają, a nawet zastosować biometrię dologowania się do komputera poprzez rozpoznawanie twarzy.

Co chyba najważniejsze, w porównaniu do innych konkurencyjnych„kombajnów” tego typu, Advanced SystemCare Ultimate 11 jestbardzo lekki, działa nawet na komputerach z ery Windowsa XP, z 256MB RAM i procesorami Pentium III. Oczywiście uruchomimy go bezproblemów też na najnowszym Windowsie 10.

Obraz

W porównaniu do poprzednich wersji, w wersji 11 wprowadzononastępujące nowości:

 • odświeżony graficzny interfejs użytkownika,
 • wykrywanie i blokowanie prób podmiany strony startowej iwyszukiwarki w przeglądarkach,
 • nowy silnik do optymalizacji działania dysków twardych.
 • ochronę przed ransomware poprzez śledzenie nieuprawnionych prób dostępu do plików w czasie rzeczywistym.

Poprawiono zaś:

 • wsparcie dla najnowszego Windows 10 wersja 1709,
 • moduł odpowiedzialny za monitorowanie wydajności systemuoperacyjnego,
 • moduł odzyskiwania danych, który lepiej sobie teraz radzi zpendrive’ami,
 • usuwanie niepotrzebnych plików tworzonych przez oprogramowanietakie jak Dropbox, Steam, Java, Windows Defender, Adobe PhotoshopLightroom oraz AVG Internet Security,
 • zacieranie śladów w programach Chrome 62, Firefox 57, Opera 49,Adobe Flash Player 27 i Thunderbird 52.4,
 • chroniący przed malware silnik Bitdefendera, teraz z bazą wirusów 1,5 razy większą,
 • silnik skanujący system pod kątem zbędnych plików.

Zdobądź licencję!

30-dniową wersję trial programu Advanced SystemCare Ultimate 11 znajdzieciew naszej bazie oprogramowania. Licencję na nią możecie uzyskać,biorąc udział w konkursie.

Warunki są proste: spośród komentarzy zalogowanych Czytelników,opublikowanych pod tym tekstem do 15 stycznia 2018, godziny 23:59wybierzemy 20 najciekawszych. W komentarzu napiszcie, jak do tej poryradziliście sobie z utrzymaniem porządków w Windowsie.

Wyniki przedstawimy we wtorek, w aktualizacji tego materiału.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (90)