Zrób sobie grę za grosze: z nowym Humble Bundle zaoszczędzisz setki dolarów

Strona głównaZrób sobie grę za grosze: z nowym Humble Bundle zaoszczędzisz setki dolarów
08.07.2015 10:01
Zrób sobie grę za grosze: z nowym Humble Bundle zaoszczędzisz setki dolarów
bDZCRgae

Komputerowcy wiedzą, że warto regularnie odwiedzać stronę zacnej charytatywnej inicjatywy Humble Bundle, bo pojawiają się tam co chwila nowe atrakcyjne oferty na paczki gier. Najnowszy zestaw stanowi jednak małą odskocznię od stale serwowanych nam starszych hitów czy projektów niezależnych twórców. Tym razem w Humble Game Making Bundle znajdziecie narzędzia do przygotowywania swoich własnych produkcji.

bDZCRfZx

Wpłacając już dolara, staniecie się posiadaczami paczki Game Dev Starter Pack, która zawiera edytor GameGuru, umożliwiający proste robienie gier 3D, a także Axis Game Factory Pro, nastawione bardziej na przygotowywanie przepięknych poziomów. Do tego dochodzi roczna licencja na oprogramowanie Stencyl do szybkiego tworzenia własnych gier poprzez umieszczanie na planszy różnorakich elementów z podręcznej bazy, kupony na 90% zniżki na narzędzie RPG Maker w wersji 2000, 2003 lub XP, Humble Bundle Starter DLC Pack z ogromną ilością grafik, jak też muzyki do wykorzystania w domowych produkcjach plus 3 wielokrotnie nagradzane gry niezależne, przygotowane z wykorzystaniem powyższych programów, tak dla rozrywki i zaczerpnięcia inspiracji.

Dorzucając organizatorom więcej niż średnia wpłat (obecnie to niemal 11 dolarów) dostaniecie ponadto najnowsze RPG VX Maker Ace Deluxe Edition, Game Character Hub do przygotowywania postaci 2D głównie pod projekty RPG, kolejne dwie paczki z użytecznymi materiałami i obiektami do użycia w swoich dziełach oraz kolejną parę gier, tradycyjnie z wizją na więcej w dalszej perspektywie czasu. Wciąż nie wszystkie elementy Humble Game Making Bundle od razu ujawniono. Od 12 dolarów dochodzi ponadto App Game Kit 2, wykorzystywany do animacji Spriter Pro oraz dorabiania oświetlenia do płaskich obiektów Sprite Lamp. Pakiet zamyka jeszcze jeden zestaw DLC z obiektami i gra Indie. Wszystko osobno kosztowałoby blisko 2 tysiące dolarów.

Oszczędność jest więc ogromna, dlatego jeśli kiedyś myśleliście o robieniu gier, lepszej okazji do rozpoczęcia przygody z tzw. gamedevem nie będzie. Dodatkowo od razu można się zgłosić do konkursu 2015 Indie Game Making contest, a znajdzie się też tutaj coś dla skąpców, bo wystarczy zostawić w odpowiednim polu adres email, aby dostać grę i zestaw DLC z materiałami do wykorzystania. Część środków ze sprzedaży tym razem pójdzie do fundacji Extra Life i Hcild's Play oraz na znany festiwal IndieCade.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bDZCRgav