Zrzuty ekranu e-sklepu dla Windows Phone 7

Zrzuty ekranu e‑sklepu dla Windows Phone 7

06.08.2010 12:35

Do Internetu przeciekły zrzuty ekranu przedstawiające sklep z aplikacjami dla systemu Windows Phone 7. Przy okazji dowiedzieliśmy się o rozwiązaniach jakie zamierza wprowadzić Microsoft.

Zarówno zrzuty ekranu jak i informacje opublikowane na blogu WMPoweruser.com wskazują, że Microsoft ma zamiar wzorować się na App Store. Podobnie jak w sklepie firmy Apple będzie można pobierać aplikacje nie tylko z poziomu telefonu, ale również zapisywać w komputerze, użytkownicy będą mogli dodawać własne recenzje produktów, a także tworzyć listy zakupów. Inne funkcje to przeglądanie zrzutów ekranu gier i programów czy podział aplikacji na najpopularniejsze. Produkty będzie można pobierać za pomocą klienta Zune. Co ciekawe, aplikacje z komputera do telefonu będzie można przesyłać bezprzewodowo. W iTunes natomiast jest to możliwe za pośrednictwem kabla łączącego urządzenie przenośne z komputerem.

Microsoft wiele uwagi przykłada do powstającego sklepu z aplikacjami dla WP7. Firma stara się na wszelkie sposoby przekonywać deweloperów do tworzenia aplikacji, niekiedy nawet płacąc im za pracę. Programy trzeba przygotowywać na nowo, bowiem WP7 nie będzie obsługiwać aplikacji dostępnych na wcześniejszą platformę dla telefonów - Windows Mobile. Premiera nowego systemu Microsoftu przewidywana jest na październik tego roku.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)