Zwiastun GodFall pokazuje wersję na PC. Na PlayStation 5 musimy jeszcze poczekać

Zwiastun GodFall pokazuje wersję na PC. Na PlayStation 5 musimy jeszcze poczekać

Wideo okazało się fragmentami z wersji na PC, nie PlayStation 5
Wideo okazało się fragmentami z wersji na PC, nie PlayStation 5
Arkadiusz Stando
22.01.2020 11:25

Kilka dni temu z ekscytacją pisałem o krótkim wideo rzekomo przedstawiającym kilka scen walki w GodFall na PlayStation 5. Niestety okazuje się, że portal źródłowy wpuścił mnie w maliny, bo nagranie okazuje się pochodzić z wersji gry na PC. Potwierdzili to producenci gry.

GodFall to pierwsza gra zapowiedziana na konsolę PlayStation 5. I pewnie chciałoby się o niej dowiedzieć jak najwięcej, w końcu to pierwszy przykład możliwości konsoli nowej generacji Sony. Ale niestety, póki co musimy jeszcze poczekać.

Godfall PS5: Extended Gameplay Trailer

Pierwszy zwiastun rozgrywki, który wyciekł już w całości, niestety nie przedstawia wyglądu gry na PlayStation 5, ale na PC. Twórcy gry poinformowali na Twitterze, że krótkie wideo ma ponad rok i było stworzone na potrzeby wewnętrznej prezentacji. Ale są też dobre informacje.

Jednocześnie reakcja Randyego Pitchforda, czyli CEO Gearbox, napawa optymizmem. Jak zauważa, są to fragmenty gry w wersji jeszcze sprzed roku. Od tego czasu produkcja miała zajść znacznie dalej i jak pisze Pitchford, nie może się doczekać, żeby pokazać nam jak daleko zaszliśmy i jak świetnie prezentuje się gra na Playstation 5.

GodFall prawdopodobnie ukaże się wraz z premierą PlayStation 5, lub krótko po niej. Nie ma pewnych informacji, ale Gearbox mówiło o świętach bożego narodzenia 2020. Nie wiemy też, kiedy spodziewać się nowości o grze. GodFall na pewno nie zobaczymy nowego zwiastuna na E3 2020, bo Sony nie zamierza pojawić się na tej imprezie.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)