Zwiastun GodFall pokazuje wersję na PC. Na PlayStation 5 musimy jeszcze poczekać

Strona głównaZwiastun GodFall pokazuje wersję na PC. Na PlayStation 5 musimy jeszcze poczekać
22.01.2020 11:25
Wideo okazało się fragmentami z wersji na PC, nie PlayStation 5
Wideo okazało się fragmentami z wersji na PC, nie PlayStation 5

Kilka dni temu z ekscytacją pisałem o krótkim wideo rzekomo przedstawiającym kilka scen walki w GodFall na PlayStation 5. Niestety okazuje się, że portal źródłowy wpuścił mnie w maliny, bo nagranie okazuje się pochodzić z wersji gry na PC. Potwierdzili to producenci gry.

GodFall to pierwsza gra zapowiedziana na konsolę PlayStation 5. I pewnie chciałoby się o niej dowiedzieć jak najwięcej, w końcu to pierwszy przykład możliwości konsoli nowej generacji Sony. Ale niestety, póki co musimy jeszcze poczekać.

Godfall PS5: Extended Gameplay Trailer

Pierwszy zwiastun rozgrywki, który wyciekł już w całości, niestety nie przedstawia wyglądu gry na PlayStation 5, ale na PC. Twórcy gry poinformowali na Twitterze, że krótkie wideo ma ponad rok i było stworzone na potrzeby wewnętrznej prezentacji. Ale są też dobre informacje.

Jednocześnie reakcja Randyego Pitchforda, czyli CEO Gearbox, napawa optymizmem. Jak zauważa, są to fragmenty gry w wersji jeszcze sprzed roku. Od tego czasu produkcja miała zajść znacznie dalej i jak pisze Pitchford, nie może się doczekać, żeby pokazać nam jak daleko zaszliśmy i jak świetnie prezentuje się gra na Playstation 5.

GodFall prawdopodobnie ukaże się wraz z premierą PlayStation 5, lub krótko po niej. Nie ma pewnych informacji, ale Gearbox mówiło o świętach bożego narodzenia 2020. Nie wiemy też, kiedy spodziewać się nowości o grze. GodFall na pewno nie zobaczymy nowego zwiastuna na E3 2020, bo Sony nie zamierza pojawić się na tej imprezie.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)