Zwycięży głośniejszy: Messenger z wieloosobowymi rozmowami głosowymi

Zwycięży głośniejszy: Messenger z wieloosobowymi rozmowami głosowymi

21.04.2016 11:48, aktual.: 21.04.2016 12:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Rozmowy tekstowe, także grupowe, wideorozmowy czy połączenia telefoniczne to dziś nieodłączny element każdego szanującego się komunikatora. Część z nich oferuje także grupowe połączenia wideo oraz audio. Od dziś tę drugą funkcją posiada najpopularniejszy multiplatformowy komunikator, Messenger.

Informację tę ogłosił na swoim facebookowym koncie szef rozwoju Messengera, David Marcus. Aby porozmawiać z wieloma użytkownikami jednocześnie, konieczne jest w pierwszej kolejności założenie standardowego czatu grupowego.

Aktualizacja trafi do użytkowników, najpewniej zarówno na iOS-ie, jak i na Androidzie, w ciągu najbliższej doby. Po jej instalacji wystarczy przejść do widoku uczestników rozmowy i nacisnąć czerwony przycisk z telefonem. Wówczas możliwe będzie rozpoczęcie rozmowy, w której udział będą mogli wziąć wszyscy dotychczasowi uczestnicy grupowego czatu.

Obraz

Funkcja przeprowadzania rozmów głosowych z wieloma osobami jednocześnie nie jest szczególnie popularna w komunikatorach, które już ją oferują. Dużo większym zainteresowaniem cieszą się wideorozmowy, dzięki którym udaje się uniknąć szumów komunikacyjnych – konkretne wypowiedzi można bezbłędnie przypisać ich autorom. Czy bardziej chaotyczna funkcja wieloosobowych rozmów głosowych sprawdzi się w Messengerze? Przekonamy się wkrótce – aplikację można znaleźć w naszej bazie programów.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)