bEhROZFh

0 A.D.Alpha 23 Ken Wood

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

0 A.D. to świetna, darmowa historyczna strategia czasu rzeczywistego stworzona przez międzynarodową grupę zapalonych programistów-wolontariuszy będących od bezwzględnymi pasjonatami tego projektu.

bEhROZFj

Akcja gry osadzona została w czasach starożytnych. Stając na czele ówczesnej cywilizacji dowodzimy siłami jednego z sześciu ludów (Rzymian, Hellenów, Kartagińczyków, Iberyjczyków, Celtów i Persów) celem zarówno rozbudowy własnej armii, jak również zdobycia środków potrzebnych do unowocześnienia i rozwoju swojego państwa.

Kluczem do sukcesu w prowadzonej rozgrywce jest odpowiedni dobór swojej społeczności do planowanych dalszych działań, ponieważ każdy z ludów cechują inne zdolności, umiejętności (np. budowlane) oraz możliwości rozwojowe. Głównym celem gracza jest dominacja nad pozostałymi ludami i niepodzielne władanie jak największym terytorium w całym uniwersum gry.

Trzeba przyznać, że tytuł, który początkowo miał być modem do Age of Empires II, jest jednym z najlepszych wizualnie i dźwiękowo projektów Open Source. Nie ma co przejmować się tym, że to wciąż wersja alfa - od dawna gra jest bardzo stabilna i pozwala na fantastyczną zabawę, a kolejne, regularnie wydawane wersje przynoszą nowe ulepszenia zarówno programistyczne, jak i dotyczące samej rozgrywki, a w tym także sztucznej inteligencji.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
0 A.D. Alpha 23 Ken Woodwersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.215 ocen
Liczba pobrań6 954
Data aktualizacji18 maj 2018
Rozmiar pliku694.71 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhROZFO
bEhROZGf