MacOSGrafikaModelowanie 3D123D Make
123D Make ikona

123D Make1.6

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

123D Make to program, który pomoże zamienić modele 3D w prawdziwe obiekty. W 123D Make można przygotować model do wykonania z tektury, drewna, blachy i innych płaskich materiałów.

Modele można importować z plików w formatach STL i OBJ. Przed wydrukowaniem lub wycięciem można precyzyjnie dostosować ich rozmiar i wybrać technikę wykonania. Do dyspozycji mamy tu stos płyt, płyty przecinające się lub wyginane panele.

Każdą z metod produkcji można dodatkowo dopasować do projektu. Przy produkcji modeli ze zginanych fragmentów można wybrać, czy będą zszywane czy sklejane i zapewniony zostanie im odpowiedni margines. Płyty przecinające się zaś można układać pod dowolnym kątem. Każdą zmianę można obejrzeć w czasie rzeczywistym, a także zobaczyć, jak będą wyglądały wydruki części.

123D Make od razu wygeneruje instrukcję składania modelu. Plany i pliki z szablonami do wycięcia można wyeksportować w formatach EPS, DXF i PDF. Można też podejrzeć animowaną instrukcję składania modelu na ekranie. Następnie wystarczy sięgnąć po nożyczki, wycinarkę lub piłę i zabrać się do pracy.

123D Make pozwala zalogować się na konto Autodesk i korzystać z chmury, a także przeglądać projekty przygotowane przez innych użytkowników.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań449
Data aktualizacji19 kwi 2016
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
123D Make ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)