bEgKPRTV
123D Sculpt+ ikona

123D Sculpt+2.1

Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

123D Sculpt+ to aplikacja, która służy do tworzenia wirtualnych trójwymiarowych figurek i przedmiotów. Gotowe prace można wykorzystać, drukując je za pomocą drukarki 3D.

bEgKPRTX

Dużą zaletą programu jest szeroki zestaw modeli, które możemy stworzyć za jego pomocą: samochodów, ludzi, figurek, dinozaurów, samolotów, statuetek i wiele innych. Program działa bardzo dokładnie, pozwala wiernie odtworzyć szczegóły modelowanych przedmiotów. Ciekawą funkcją jest też możliwość naniesienia własnego wzoru lub fotografii na powierzchni modelu.

Aplikacja jest prosta w obsłudze, a poszczególne narzędzia do modelowania znajdziemy w menu widocznym w dolnej części ekranu. U góry dostępne są zaś przyciski nawigacyjne, które pozwolą m.in. cofnąć ostatnio wprowadzane efekty modelowania. W 123D Sculpt+ znajdziemy też pełną paletę barw, która pozwala nanieść na model dowolnie wybrany kolor. Ponadto, program umożliwia nanoszenie efektów 3D na powierzchni modelu, np. pogrubionych łusek na pancerzu dinozaura. To wszystko sprawia, że modele nakreślone za pomocą 123D Sculpt+ wiernie odzwierciedlają realne obiekty i pozwalają użytkownikowi w pełni wykorzystać kreatywność.

Modele wykonane za pomocą aplikacji 123D Sculpt+ są gotowe do wydruku za pomocą drukarki 3D i nie wymagają obróbki za pomocą innego oprogramowania. Model możemy też zapisać jako zdjęcie, które następnie można łatwo udostępnić np. e-mailem lub za pomocą komunikatorów internetowych.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań158
Data aktualizacji27 kwi 2016
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
123D Sculpt+ ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgKPRUC
bEgKPRUT