WindowsAkcesoriaInne akcesoria1Clipboard
1Clipboard ikona

1Clipboard0.1.8

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

1Clipboard to narzędzie, które przechowuje informacje skopiowane do schowka systemu operacyjnego Windows.

Działanie programu jest banalnie proste. Wystarczy skopiować dowolny fragment tekstu, grafikę czy jakikolwiek inny obiekt, by ten został automatycznie zapisany przez 1Clipboard. Chcąc uzyskać dostęp do schowka musimy wywołać opisywane narzędzie skrótem klawiaturowym (domyślnie CTRL + ALT + V) lub prawym przyciskiem myszy, klikając na odpowiednią ikonę w zasobniku systemowym.

Po wykonaniu tych czynności na ekranie zobaczymy niewielkie okno, gdzie należy kliknąć na interesującą nas zawartość, by ta automatycznie pojawiła się w schowku. Teraz nie pozostaje nam innego, jak wkleić potrzebny tekst bądź grafikę w wybranym miejscu.

1Clipboard umożliwia dodawanie elementów schowka do zakładek, a także zawiera wyszukiwarkę, która może okazać się przydatna, gdy zaczniemy przechowywać wiele rozmaitych fragmentów tekstu, plików graficznych i nie tylko.

Warto dodać, że 1Clipboard pozwala na zalogowanie się do konta Google, dzięki czemu otrzymamy możliwość synchronizowania danych między kilkoma urządzeniami.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producent1Clipboard
Liczba pobrań394
Data aktualizacji10 cze 2018
Rozmiar pliku50.96 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
1Clipboard ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)