Sąsiedzi z piekła rodem - Omówienie gry

Gra produkowana przez Jowood Studio (Chyba dobrze napisałem) która składa się z kilku części. Poniżej punkt po punkcie wypisane są wszystkie części które ja znam.

 • Słodka zemsta
 • Na wakacjach
 • Jazdy z gwiazdą

Grałem w dwie z trzech części tej gry które ja znam. Właśnie szykuję się do grania w trzecią część. Teraz się skupię na tym by opisać te dwie części.

Worms World Party kontra Worms Revolution czyli czas zobaczyć co się zmieniło !

Gra Worms jest chyba znana każdemu. To była najlepsza produkcja od Team17. Pierwszą grą w którą grałem z Wormsów była gra Worms World Party ale teraz posiadam Worms Revolution. Więc czas się przyjrzeć grze Worms World Party potem Worms Revolution a na sam koniec będzie porównanie.

Worms World Party

Ta gra jest świetna a w czasie rozgrywki nie można odciągnąć się od komputera. Część gry była instalowana na komputer lecz aby ją otworzyć potrzebny był dysk instalacyjny. To jest jedna wada tej gry.Teraz opiszę w punktach zalety i wady.Rozgrywki :

  Ogłoszenie o teście Windows 8.1

  Postanowiłem Wam napisać w nowym wpisie kiedy wyniki ponownego testu Windows 8.1 a więc postanowiłem podać wyniki w do najbliższych pięciu dni.Jeszce gdy piszę ten wpis chciałem wam podziękować za pozytywne komentarze oraz za tak długie oczekiwanie na wyniki testu. 

  Windows 8.1 Preview - Wyniki testu

  Witajcie ! Czas na wyniki testu Windows 8.1 Preview więc przejdźmy do roboty !Po pierwsze brak polskiej wersji językowej do czasu ale to się nie liczy. Więc idziemy dalej.

  Pierwsza wersja Preview

  Kafelki lekko uległy zmianom oprócz nowych kafelek systemu Windows takich jak minutnik oraz zniknęły wszystkie inne kafelki oprócz pulpit i paru innych.