21 czerwca premiera gry Harry Potter: Wizards Unite. Możesz zagrać już teraz

21 czerwca premiera gry Harry Potter: Wizards Unite. Możesz zagrać już teraz

21 czerwca premiera gry AR Harry Potter: Wizards Unite. Zagraj już dziś!
21 czerwca premiera gry AR Harry Potter: Wizards Unite. Zagraj już dziś!
20.06.2019 19:17

Na piątek 21 czerwca zaplanowana została premiera gry Harry Potter: Wizards Unite. W polskim Google Play gra nie jest jeszcze dostępna, ale możesz zainstalować ją samodzielnie. Plik APK znajduje się w naszej bazie aplikacji.

Magia przecieka do świata mugoli

Harry Potter: Wizards Unite to gra w rozszerzonej rzeczywistości, osadzona w uniwersum Harry'ego Pottera. Gra działa na podobnych zasadach jak Pokemon Go. Poruszając się po realnym świecie, trafisz na miejsca i przedmioty magiczne, które nie powinny znajdować się w świecie mugoli. Obecność magii jest wynikiem katastrofy, a wtajemniczeni czarodzieje ze smartfonami muszą ten bałagan posprzątać.

Mapa wygląda podobnie do tej w Pokemon Go, ale ma bardziej tajemniczy klimat
Mapa wygląda podobnie do tej w Pokemon Go, ale ma bardziej tajemniczy klimat

Ślady magii można znaleźć przy obiektach z realnego świata, a podążając ich śladem, możesz dotrzeć do pięknie animowanych, interaktywnych scen, osadzonych na obrazie z kamery twojego smartfona. Będą to karczmy, gdzie zregenerujesz energię, składniki magicznych mikstur i wiele innych przedmiotów, które mogą ci pomóc. Najważniejsze są jednak spotkania, w których musisz pochwycić magiczny przedmiot, zwierzę lub postać i wysłać je na właściwe miejsce.

Moja karta postaci i Hagrid szarpiący się na moim biurku
Moja karta postaci i Hagrid szarpiący się na moim biurku

W kupie siła!

Gra zachęca do współpracy, warto więc wyjść ze znajomymi – wtedy gra jest przyjemniejsza, a postacie rozwijają się szybciej. Im więcej was będzie, tym lepiej. W odpowiednim momencie będziesz mógł wybrać profesję dla swojego czarodzieja i rozwijać konkretne umiejętności.

Harry Potter: Wizards Unite | Gameplay Trailer

Czy będzie takim samym sukcesem jak Pokemon Go? Przekonam się jeszcze dziś – właśnie wybieram się na spacer. Wierzę, że doświadczenia zdobyte przez studio Niantic na grach Ingress i Pokemon Go będzie procentować. W Ingressa grało mi się świetnie, Pokemon Go szybko mnie znudził, pora sprawdzić kolejną produkcję. Oby tylko w Harry Potter: Wizards Unite nie było za dużo zakupów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)