r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ingress 1.130.0

Strona główna Android Gry Strategiczne

Ingress to gra terenowa łącząca świat rzeczywisty z wirtualnym. Za jej stworzenie odpowiada jeden z wewnętrznych zespołów Googla. Wcielamy się w członka jednej z dwóch frakcji i za pomocą naszego smartfona, walczymy o dominację na świecie.

Przygodę z grą zaczynamy od stworzenia konta. Od pierwszych sekund, gra stara się nas wprowadzić w klimat konfliktu i naszej roli, jako bojownika. Po drodze czeka nas jeszcze opowiedzenie się po jednej ze stron, by po paru chwilach przystąpić do konfliktu. Główny trzon zabawy polega na przejmowaniu terytoriów, które to są realnymi miejscami w naszej okolicy.

r   e   k   l   a   m   a

Ingress to działania potrzebuje nie tylko połączenia z siecią, ale także GPS-a. Ma to odczuwalny wpływ na baterię naszego urządzenia. Grafika to głównie mapa, przedstawiona w bardzo klimatyczny sposób. Na samym początku zabawy czeka nas jeszcze kilka porad z samouczka, całość ma nas również wprowadzić w świat gry.

Sporą zaletą Ingress jest bardzo duża społeczność. Gra nie oferuje czegoś takiego jak tryb offline, tak więc zabawa i jej poziom jest uzależniona od innych ludzi. W naszym kraju tytuł ten doczekał się sporego grona fanów, zwłaszcza w większych miastach. Pewnym problemem, typowym dla wszystkich gier online są oszuści. Do niedawna bardzo mocno psuli rozrywkę, na szczęście autorzy starają się z nimi walczyć i idzie im to coraz lepiej. Ingress dostępny jest za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dużo Pokemonów jest na świecie. Wkrótce złapiesz je wszystkie w grze terenowej

14
ROZRYWKA 10.09.2015 | Tomasz Wrzesień

Niantic Labs kojarzone jest chyba najbardziej z rozwijanego dla Google gry terenowej Ingress, która udanie połączyła świat rzeczywisty z wirtualnym. Kluczem do zabawy były oczywiście urządzenia przenośne wyposażone w aparat. Po tym jak firma matka ogłosiła restrukturyzację, zespół odzyskał niezależność i zainteresował się nim też nie byle kto. Dla Nintendo przygotowuje on projekt Pokemon Go. Będziemy łapali stworki. Japończycy od jakiegoś już czasu kombinują z przenośnymi Pokemonami, a od oficjalnego ogłoszenia planu szerszej produkcji gier również na smartfony i tablety można było…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.