Ingress Ingress 2.68.2

Strona główna Android Gry Strategiczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Ingress to gra terenowa łącząca świat rzeczywisty z wirtualnym. Za jej stworzenie odpowiada jeden z wewnętrznych zespołów Googla. Wcielamy się w członka jednej z dwóch frakcji i za pomocą naszego smartfona, walczymy o dominację na świecie.

Przygodę z grą zaczynamy od stworzenia konta. Od pierwszych sekund, gra stara się nas wprowadzić w klimat konfliktu i naszej roli, jako bojownika. Po drodze czeka nas jeszcze opowiedzenie się po jednej ze stron, by po paru chwilach przystąpić do konfliktu. Główny trzon zabawy polega na przejmowaniu terytoriów, które to są realnymi miejscami w naszej okolicy.

Ingress to działania potrzebuje nie tylko połączenia z siecią, ale także GPS-a. Ma to odczuwalny wpływ na baterię naszego urządzenia. Grafika to głównie mapa, przedstawiona w bardzo klimatyczny sposób. Na samym początku zabawy czeka nas jeszcze kilka porad z samouczka, całość ma nas również wprowadzić w świat gry.

Sporą zaletą Ingress jest bardzo duża społeczność. Gra nie oferuje czegoś takiego jak tryb offline, tak więc zabawa i jej poziom jest uzależniona od innych ludzi. W naszym kraju tytuł ten doczekał się sporego grona fanów, zwłaszcza w większych miastach. Pewnym problemem, typowym dla wszystkich gier online są oszuści. Do niedawna bardzo mocno psuli rozrywkę, na szczęście autorzy starają się z nimi walczyć i idzie im to coraz lepiej. Ingress dostępny jest za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!