Ten wpis zostanie blogiem miesiąca!

Na stronie dobrych programów jestem formalnie od 2011 roku, a blogować zacząłem dopiero po dwóch latach. Przez te trzy lata pisania blogów, recenzji sprzętów czy recenzowaniu nowych gier miałem przyjemność zauważyć jak tworzy się ta wspaniała rodzina blogerska. Z miesiąca na miesiąc powiększa się narybek nowych blogerów i pomału dochodzi do coraz poważniejszego współzawodnictwa. Nikt tego nie napisze dosłownie, ale każdy piszący liczy na wygraną w konkursie na wpis miesiąca.

ZTE SPRO 2 – mobilny projektor dla biznesu

Na rynku projektorów w obecnych czasach nie widać znaczących postępów technologicznych. To wciąż te same duże i ciężkie bryły, stale podpięte do zasilania. I choć kilka lat temu pewna znana firma postanowiła wyposażyć swego smartfona w taki projektor, to finalnie odbiegał od sporo od pokładanych w nim oczekiwań. Na rynku pojawił się nowy, mocny rywal oferujący mobilny projektor, przy okazji pełniący rolę powerbanka i działający na systemie Android. Tak, mam na myśli model ZTE Spro 2.

Wakacyjne wojaże z kamerką RICOH WG-M2

Wakacje zbliżają się coraz większymi krokami, a niektórzy z nas już zaczynają organizować sobie urlop. Zdecydowana większość wyjedzie w spokojne miejsce chcąc odpocząć od zgiełku cywilizacyjnego, pozostali zapewne będą chcieli uatrakcyjnić sobie dni wolne sportem na świeżym powietrzu. Wielu ludzi aktywnych - niekoniecznie wyczynowców – używa kamer rejestrujących, by później pochwalić się materiałem ze znajomymi lub na swoim blogu/portalu. A że na urlopie przeważać będzie ładna pogoda a co za tym idzie świetne nasłonecznienie, kamerki zaczną być używane częściej.