Słuchawki Logitech G633 Artemis Spectrum dla wymagających graczy

Osoby czytające moje recenzje, koledzy i koleżanki z portalu dobrze wiedzą iż moim największym konikiem są gry komputerowe. Jako oddany fan elektronicznej rozgrywki, poświęcam im sporo uwagi, zachowując pewien należyty umiar. Ostatnimi czasy na łamach prowadzonego bloga omawiałem mój nowy nabytek – monitor dla graczy BenQ XL2430T który sprawuje się wyśmienicie, szczególnie podczas grania jak i w codziennych zadaniach.

Po godzinach — czyli gry na Androida cz.51

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, powracam z serią gier na system Android. Wpisów będzie zdecydowanie mniej i postaram się Wam przedstawić od jednej do maksymalnie dwóch produkcji na odcinek, o ile rzecz jasna wyjdzie coś wartego uwagi. Ostatnimi czasy w sklepie Google Play pojawiła się masa nowych produkcji, czerpiących ze znanych tytułów garściami i kilka indyków które przestawiają grę w nieco innej strukturze. Szkoda że te najciekawsze raczą nas mikropłatnościami po pewnym czasie lub uniemożliwiają dalszą rozgrywkę prosząc wykupieniem abonamentu.

Mnogość powtórzeń w strzelankach wieloosobowych może doprowadzić do niechęci grania w nie przez długi czas

Może z tytułem wyjechałem jak z ulotką leków na erekcję serwowanych w wieczornych audycjach radiowych, ale w końcu co się robi by dostać nagrodę Bloger Miesiąca ;) Długo się zastanawiałem czy poruszyć ten temat, a konkretniej problem spotykany u wielu graczy. Rozgrywka wieloosobowa, niegdyś niepowtarzalna i wciągająca, teraz tworzona często dla kasy i nie wnosząca nic nowego od poprzednika rywalizującej firmy.