Manta DLB002 — posłuchajmy muzyki z żarówki

Rynek gadżetów mobilnych wręcz pęka w szwach. Wszędzie pełno ofert smart-zegarków, inteligentnych akcesoriów lub mało przydatnych przedmiotów, które kupujemy głównie by resztę swoich dni przeleżały w szafie. Oczywiście często się zdarza że wśród tej masy przedmiotów znajdziemy perełki, których akuratnie poszukujemy. Około dwa lata temu moja znajoma zakupiła zewnętrzny głośnik bluetooth.

DKMS — podarujmy komuś życie

Niedawno miałem przyjemność oddać komuś komórki macierzyste z mojej krwi, które być może uratują tej osobie życie. Postanowiłem o tym napisać bloga bo choć do tematyki IT ma się to nijak, to zawsze istnieje szansa że dany czytelnik pójdzie w moje ślady i również się do tej fundacji zapisze.

Może od początku. Czym jest DKMS ? Jest to fundacja non-profit zajmująca się organizacją przeszczepów komórek krwiotwórczych (tzw. macierzystych) oraz szpiku kostnego.

Ricoh Theta S — wkraczamy w świat 360 stopni

W dzisiejszych czasach widzimy coraz większy rozkwit technologii z naciskiem na rozszerzoną rzeczywistość. Na rynku pojawiają się coraz to nowe modele gogli VR a ich cena z roku na rok wydaje się bardziej przystępna. Oculus Rift, HTC Vive, Gear VR, Project Morpheus czy Google Cardboard to tylko kilka najbardziej rozpoznawalnych urządzeń tego typu. Sprzęt, sprzętem ale co z elementem wyświetlanym ? Dzięki tej technologi możemy zagrać w gry w trójwymiarze, zobaczyć zdjęcia oraz filmy w 360 stopniach. Jakiś czas temu, podczas korzystania z