Beat Cop — recenzja policyjnego krawężnika

Kto za młodu nie chciał zostać policjantem lub detektywem? Domyślam się że teraz wszyscy chowają rączki pod stół, choć w czasach młodości większość z nas bawiła się na podwórku w policjantów i złodziei. Na ogólnoświatowej arenie wirtualnej rozrywki można zliczyć kilkanaście tytułów w których mogliśmy wcielić się w funkcjonariusza policji. Sam bardzo mile wspominam czasy gdy grało się w takie klasyki jak Hopkins FBI czy Street Cop, nie wspominając o strzelankach typu Virtua Cop

Krytycznym rzutem oka w Mass Effect Andromeda

Może zacznę wpis do tego że nie uważam się za namiętnego fana serii, ale od samego początku z uwagą śledzę losy tego uniwersum. Pamiętam bardzo dobrze czasy gdy siedziałem u znajomego w mieszkaniu i pokazał mi pierwszą odsłonę Mass Effect na konsoli. Wróciłem do domu, zakupiłem grę i tak wsiąkłem. Potem wyszła kolejna część i kolejna ... Gdy tylko pojawiła się informacja że swoją premierę niedługo będzie mieć czwarta odsłona gry, byłem pewien że na pewno ją zakupię, zagram, a później podzielę się z wami swoimi spostrzeżeniami na łamach bloga w recenzji.

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands — kooperacyjny szał

Przełom lutego i marca obfituje w prawdziwy wysyp premier growych. Całkiem niedawno opisywałem recenzję For Honor od Ubisoftu, a dziś przyszedł czas na kolejną grę z serii Tom Clancys Ghost Recon. Wildlands bo tak brzmi jej podtytuł, to dziesiąta już część o oddziale duchów - specjalnej jednostce do zadań wręcz niewykonalnych. Tym razem wybieramy się do górzystej Boliwii by rozpracować i zniszczyć od środka niebezpieczny kartel narkotykowy.

Ile honoru jest w For Honor

Kilka tygodni temu w walentynki, swoją premierę miało kolejne dzieło studia Ubisoft Montreal. For Honor - bo tak zwie się ich nowa gra, wrzuca nas w samo centrum brutalnego konfliktu między frakcją rycerzy, wikingów i samurajów. Tytuł postawiony głównie na rozgrywkę wieloosobową z opcjonalną kampanią dla jednego gracza lub dwóch w trybie kooperacji, już w fazie beta testów wywoływała skrajne emocje.