Genesis SX77 wymarzonym fotelem dla zapalonych graczy

Jak zapewne większość czytających wie, nie od wczoraj interesuję się - co rusz wychodzącymi - grami komputerowymi. Próbowałem nawet przestawić się na konsolę, ale nie daję rady. Granie na padzie to dla mnie rzecz abstrakcyjna a kupno nowego sprzętu tylko pod gry nie wchodzi w rachubę, choćby ze względu na ich wygórowane ceny. Jak przystało na gracza PC jakim jestem, staram się również prócz recenzji samych gier, opisywać sprzęt który nam - graczom umila rozrywkę. Była recenzja

Shadow Warrior 2: Lo Wang ponownie zalewa ekran juchą i czarnym humorem

Lekko ponad 3 lata temu polskie studio Flying Wild Hog wydało remake gry Shadow Warrior, pierwotnie stworzonej przez 3D Realms w 1997 roku. Dzięki przeniesieniu szaty graficznej w pełny trójwymiar i zastosowaniu nowych pomysłów, gra jak i studio zyskało bardzo wielu fanów. W sumie nie zdziwiła mnie taka fala zachwytu, biorąc pod uwagę iż w tym studiu pracują osoby znane z takich produkcji jak Hard Reset, Wiedźmin 2, Painkiller czy Bulletstorm.

Jeśli kinowy projektor, to tylko BenQ W3000

Jakiś czas temu na łamach bloga opisywałem monitor dla graczy firmy BenQ, model XL2430T. Monitor ten tak bardzo przypadł mi do gustu że postanowiłem go zakupić i po dziś dzień czynnie mi służy. Zapewne zauważyliście że ostatnimi czasy miałem możliwość sprawdzić jak działają mini projektory. Byłem oczarowany tym od ZTE oraz nieco zawiedziony wbudowanym w tablet od Lenovo.